Fumast Şurup Kullananların Yorumları?

Fumast şurup alerjik sorunlar, alerjik nezle ve buna bağlı görülen burunda akıntı, hapşırma, burun kaşıntı, göz iltihabı sorunları için kullanılır. Fumast şurup kullananlar, fumast şurup kullanıcı yorumları hepsi yazımızda.

 

Fumast Şurup Kullananlar

 

Şurupları kullanmadan önce daha önce deneyim yaşayan kişilerin görüşleri çok çok önemlidir. Deneyimleri okuyarak kullanıp kullanmamak size zaman, maddi kazanç ve sağlık olarak geri dönecektir. Bu şurup hakkında aşağıda gerçek kişilerden alınmış yorumlar bulunmaktadır bunlara size karar vermenizi sağlayacaktır.

Kullanıcı deneyimi: Çocuğumda baharda saman nezlesi ortaya çıktı sürekli olarak hapşırıyor ve arada burnu akıyordu bu şurubu verdi günde iki kere düzenli kullandık birkaç gün sonra şikayetlerimiz geçti ve çocuğum rahatladı. Bahar geçince de şurubu kullanmayı bıraktık. Genel olarak başarılı bir ilaç diyebilirim.

Kullanıcı deneyimi: Göz iltihabımız vardı bebeğimde bunun için krem kullanmak biraz zordu doktorumuz bu şurubu verdi alerji kaynaklı olduğunu söyledi düzenli şekilde kullandık çok çok iyi geldi. bebeklerde bile kullanılması önemli bir avantaj bence.

Kullanıcı deneyimi: Çocuğum bu ilacı çok rahat içti çünkü tadı kötü değil hatta güzel bile diyebilirim. Alerjiye bağlı kaşıntı sorunu için kullandık iyi geldi. Alerji sorunları için etkili bir ilaç diyebilirim.

Kullanıcı deneyimi: Öksürük için kullandık iyi geldi ama uyku yaptı ve çok uyuttu bazı kişilerde uyku yapabiliyor ona göre dikkat edin. Öksürüğümüz de alerji kaynaklı idi onun altını çizeyim.

Kullanıcı deneyimi: Alerjisi çok yoğun olanlarda biraz yetersiz kalıyor bunu belirteyim. Çocuğum için kullandım fayda sağladı ama yetersiz kaldı bundan dolayı da doktor daha güçlü bir alerji ilacı verdi. Hafif alerjiler için etkili güçlü alerjilerde yetersiz kalıp sorunları geçirmiyor bilginiz olsun.

Kullanıcı deneyimi: Yetişkinler için tableti olan ilaç şurup formu da çocuklarda ve bebeklerde kullanılıyor. İçeriği ve tadı son derece güzel bir ilaç. İştah da açabiliyor benim bebeğimde açtı bir yönden iyi geldi kilo almasını sağladı bu şekilde de mutlu oldum diyebilirim.

Kullanıcı deneyimi: Genel olarak iyi bir şurup alerjide. Bahar alerjisi için kullandık ve de sonuç verdi tavsiye ederiz.

İnceleyin: Fumast Şurup Reçetesiz Alınır Mı?

 

Fumast Şurup Ne İçindir?

 

  • Saman nezlesine ve buna bağlı durumları gidermek içindir.
  • Alerjik rinit ve buna bağlı görülen hapşırma, burunda kızarıklık, gözde yaşarma, göz kızarıklığı sorunlarını gidermek içindir.
  • Göz iltihabı (konjonktivit) sorunlarını gidermek içindir.
  • Alerji kaynaklı öksürük problemini ortadan kaldırmak içindir.

 

Fumast Şurup Saklama Koşulları

 

Şurupların özelliğini kaybetmemesi açısından doğru saklanması son derece önemlidir. Bu şurubu buzdolabına koymayın ılık ortamlarda (15-20 derece) muhafaza edin. Nemli, tozlu, rutubetli ortamlara da koymayın. Ağzı açıldıktan sonra doğru şartlarda muhafaza edildiğinde son kullanma tarihine kadar kullanılabilir.

 

Bir cevap yazın

Kapat