Kaş Ekimi Yaptıran Ünlüler Kimlerdir, Öncesi Sonrası Fotoğrafları Nasıldır?

Merhabalar bugün önemli bir konuya daha temas edeceğiz. Bugünkü konumuz kaş ekimi yaptıran ünlüler hakkında olacaktır. Son yıllarda dış görünüş çok fazla önem kazandı artık vücudun belli bölgeleri değil tüm noktalar önemli hale geldi bundan dolayı da ünlü isimler kaşlarının görünümünü bile önemsiyor. Kaş ekimi yapan ünlüler son zamanlarda artmaktadır. Göz üstündeki bu yapının yüz ifadelerinde önem arz ettiğini biliyoruz. Uzman bir ekiple yapılan bu işlem son derece başarılı olacaktır. Kaşlardaki ekim işlemi saçtaki gibi değil çok daha hızlı ve kolaydır. Bu operasyonda tek zorluk küçük bir alanda işlem yapılmasıdır.

 

Kaş Ekimi (kaş nakli) Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 

1.Bu işlem Fue tekniği ile yapılır bunun haricinde yapılmak istenen işlemleri kesinlikle yaptırmayın. Çünkü diğer yöntemler ihtiyacınızı kesinlikle karşılamayacaktır. Fut yöntemi ile bu işlemi yaptırmak isteyen merkezlere kesinlikle itibar etmeyin.

2.Yüz ifadesinde kaş açıları çok önemlidir. Kaşların uçlarının açısı ile orta bölgesinin açıları farklı olmalıdır. Bu açıları ayarlamak da uzman bir doktor ile mümkündür. Doğru açı verildiğinde ise süper bir görünüm ortaya çıkacaktır.

3.Dhi kaş ekim yöntemi son dönemde öne çıkmaktadır bu yöntemi de iyi araştırın. Bu yöntemde fuenin farklı bir tarzı olarak karşımıza çıkmaktadır.

4.Bu ekim kesinlikle tekli greftler kullanılmalıdır. Çoklu greftlerle sonuç çok daha kötü olacaktı.

5.Var olan kaşlara zarar vermeden bu işlem uygulanmalıdır ve 90 derecelik açılar yerine 40 derecelik açılarla nakil yapılmalıdır.

6.Kanal açılmadan iğneyle delinerek bu işlem yapılmalıdır. Çünkü iz bırakma ve düzgün görünüm için kanal çok sakıncalıdır.

7.Ekilen kaşlar ortalama 3 ay içinde çıkmaya başlayacaktır tamamlanması ise 8 ayı bulacaktır. Bu zaman zarfından önce görünüm oluşmadı diye moralinizi bozmayın.

8.Şok dökülme birçok kişide olmaktadır. Ortalama olarak 15 gün sonra şok dökülme olacaktır bu dökülmeden sonra tekrar çıkmaya başlayacaktır. Bu durum sizde korku oluşturmasın geçici bir durumdur.

9.Bu ekim işleminden sonra doğal kaşlarınız gibi aynı şekilde uzayacak ve her şeyiyle aynı olacaktır.

10.İyi bir fiyat araştırması yapın çok ucuz ve çok pahalı yerlere dikkatli yaklaşın.

 

Yerli Yabancı Kaş Ektiren Ünlü Yıldızlar

 

1.Ebru Şallı

Kaş ekimi Ebru Şallı hakkında tüm bilgileri verelim. Güzel manken son dönemde pilates hareketleri hep ön plana çıktı. Düzgün fiziği ve fit görüntüsü ile herkesi büyülüyor. Spor yapma tutkusundan dolayı da güzelliğine güzellik kattı. Güzelliğine yüzündeki seyrelen kaşlarından başladı. Kaşlarının ince belli belirsiz yapısından dolayı bu işlemi zorunlu gördü. Bu konuda işlemi yaptırdıktan sonra  ünlü yıldızın kaşlarını beğenmeyenler de oldu. Bu konuda otorite olanlar da ekimin zayıf olduğu kanısında. Bu işlemi yapmadan önce kesinlikle çok iyi bir araştırma yapın ve tüm detayları nasıl olacağını konuşun. Sadece ucuz diye bir yere gidip bu işlemi yaptırmayın. Bunun yanında nasıl bir görünüm alacağınızı da hekiminizle detayları olarak tartışın. İyi araştırılarak ve doğru kararlar verilerek yapılan yöntemde başarı şansı çok artacaktır. Ünlü isimler de bu konuda size örnek olmaktadır. Kaş Ekimi

 

2.Şarkıcı Hadise

Kaş sorunu yaşayan ünlülerden biri de Hadise. Kaşlarının zayıflığını görmemiz mümkün. Ekranlarda sürekli görünen ünlü isim göz üstüne yaptırdığı bu uygulama ile güzelliğine güzellik ekledi. Gür kaşları ve dolgun görünümü ile ilk bakışta belli oluyor. Yüz hatlarına ve mimiklerine bu işlem hızlı bir şekilde yansımıştı. Ayrıca bu operasyonla beraber saç rengini değiştirmişti. Kesinlikle yapılan işlemin önceye göre çok farkı olduğu da belli oluyor. İmajını bile baştan aşağı değiştirmişti sizler ünlü yıldızdan ilham alabilirsiniz. Yukarıdaki fotoğraftan öncesi ile sonrasının farklı olduğunu net şekilde belli oluyor. Bu işlemin son derece başarılı olduğunu söyleyelim. Ayrıca Hadiseye bu görünüm çok yakışmıştı. Bu sorunu yaşayan başka kişilerde var ise kesinlikle bu yöntemi düşünmelidir.

 

3.Doğuş

Genellikle bayan ünlüler bu işlemi yaptırıyordu ama erkek ünlülerde bayanlar kadar görünümüne önem veriyor. Şarkıcı Doğuş da hem kaş ekimi hem de saç ekimi yaptırdı. Bu işlemlerden dolayı göz altlarında biraz morluk oluşmuş. Hem saçlarının hem de kaşlarının seyrekliğinden dolayı bu sıklaştırma işlemine başvurdu. Bu operasyonu İstanbul’da bir klinikte yaptırdı, iyileşme olduktan sonra yüz yapısı oldukça değişmişti. Jest ve mimikleri önceye göre çok farklı idi. Erkeklerden düşünen var ve cesaret edemeyenler için bir ilham kaynağı. Doğru yapıldığında erkeklerin etkileyiciliği artmaktadır.

 

4.Ebru Gündeş

Kaş şekli önemli diyen şöhretlerden biri de Ebru Gündeş. Yıllardır kaş tasarımı yaptıran ünlü yıldız bu sefer dolgunlaştırmak için saçının ense bölgesindeki kılları fue yöntemi ile kaşlarına naklettirdi. Eskiye göre ifadesi daha tatlı olan Gündeş’in birçok hayranı bu görünümü beğendi. Günümüzde kalın kaş modası ile beraber şöhretler bu operasyona daha fazla ilgi gösteriyor. Sizlerde bu görünümü kaydedip kendinize örnek alabilirsiniz. Düşünenler için iyi bir ilham kaynağı diyebiliriz.

 

5.Madonna

Bu işlemi yaptıranlar sadece ülkemizde değil. Ülkemiz dışında da ünlü yıldızlar bu yöntemi deneyenler var. Madonna da onlardan bir tanesi. Güzel yıldızın dökülen kaşları artık çok ince ve yok denecek kadar azdı bunun çaresi arayan ünlü isim çözüm ekim işleminde buldu. Bu yöntem sayesinde görünümü oldukça değişti ve mimikler biraz daha eskiye göre farklılaştı. Yaşı ilerlemesine rağmen bu değişiklik bambaşka bir anlam kattığının altını çizelim. Dünyada birçok yıldız isim bu operasyonu da sıklıkla tercih etmektedir. Birkaç yıldır da daha fazla ilgi olduğunu belirtelim.

İlginizi Çekecektir: Kaş Ekim Kategorimiz İçin Tıklayın

 

Bir cevap yazın

Kapat