Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatları, Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları?

Saç ekimi alanında uzman olan kişileri sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Saç nakli işleminde en önemli noktaların başında da iyi bir doktor gelmektedir. Birçok kişi acaba kime yaptırmalıyım sorusunu soruyor işte bu noktada bugün sizler Muttalip Keser isimli Ankara Çankaya’da hizmet veren operatör doktor hakkında bilgiler vereceğiz. Kendisi aslen plastik rekonstürif ve estetik cerrahi uzmanıdır. Kendisini estetik alanında değilde saç ekim uzmanlığı alanında geliştirmiş ve Ankara Çankaya’da 1998 Derma-Plast estetik cerrahi merkezini kurmuştur. Ankara’nın en güzel noktasında hizmet vermektedir. Ayrıca saç ekiminde çığır açan Fue yönteminin de Türkiye’de ilk uygulayıcısı olma özelliğini taşımaktadır. Fue yönteminden önce çok sıkıntılı olan Fut yöntemi vardır ve bu yöntemde gerçekten başarısızdı işte böyle bir dönemde Keser yeni metodu deneyerek tüm Türkiye’de yaygınlaşmasına öncü oldu. Dr. Muttalip Keser hakkında diğer detaylara hep beraber bakalım.

 

Muttalip Keser Kimdir?

 

Kısaca bir özetleyelim kimdir, neler yapmıştır? Kendisi aslen plastik cerrahi uzmanıdır. 1991 yılında ise Ankara üniversitesinde mezun olarak iş hayatına atılmıştır. Uzmanlık eğitimini Ankara Numune hastanesinde 1992-1997 yıllarında almıştır. Bu uzmanlık eğitiminin sonrasında ise 1998 yılında Ankara Çankaya’da kendi yeri olan Derma-Plast Estetik Cerrahi merkezini kurarak iş hayatına atılmıştır. İlk zamanlar bu merkezde estetik cerrahi operasyonları yapsa da daha sonra saç ekimi(transplantasyonu), fue yöntemi ile saç ekim işlemleri yapmıştır. Fue saç ekim yöntemini Türkiye’de 2003 yılında uygulayan ilk saç ekim uzmanıdır. Fue yöntemi ile devrim yapan Keser tüm Türkiye’ye de örnek olmuştur. Birçok bilimsel çalışmaları da yürütmüş olan doktordur.  “Follicular Unit Extractor” adlı çalışmayı Türkiye’de ve Amerika’da çeşitli üniversitelerde yürüterek önemli bir başarı kazanmıştır. Bu çalışmadan sonra saç ekiminde kullanılacak özel bir iğne oluşturmuştur. Bu iğnenin bütün hakları da kendisinde bulunmaktadır. Saç ekimindeki başarısının bir sırrı da bu iğnenin özelliğinden kaynaklanmaktadır. Şu sıralarda saç uzmanı olarak devam etmektedir. Şuana kadar da binlerce saç ekimi(nakli) yapmıştır. Doğallığa ve sıklığa önem vermesinden dolayı da çok başarılı sonuçları bulunmaktadır.

 

Adresi,İletişim Bilgileri, Maili,Instagramı

 

Alanında en iyilerinden biridir, sonucu iyi olmayacak kişiler umut dağıtmaz ve bu işlemi yapmaz. Saç ekimi alanında hizmet vermektedir. Hasta memnuniyet oranı %97 oranındadır. 16 yıldır saç nakil işlemi üzerinde binlerce hastaya bu operasyonu yapmıştır. Kalitesinden de ödün vermek istememektedir.

Saç ekim merkezinin adı: Derma-Plast Estetik Cerrahi Merkezi

Çalışma saatleri: 09:00-17:00

Adresi: Çankaya cad. 6/5 Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 442 42 52

Gsm: 0505 467 08 42

Fax: 0 312 440 66 56

Mail: info@derma-plast.com
drkeser@derma-plast.com

Instagram: Resmi Instagram hesabı yoktur.

İnternet adresi: drkeser.com

 

Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyat

 

Muttalip Keser saç ekimi konusunda fiyat olarak biraz pahalıdır. Bu alanda iyi olması ve de son derece başarılı sonuçları olmasından dolayı greft ücretleri belirli bir düzeyin üzerindedir. Ayrıca bir günde çok fazla greft ekimi de yapmamaktadır. Bir günde ortalama 500 ile 1500 arasında bir greft ekimi yapmaktadır. Bu kadar az ekim yapmasında da titiz davrandığının bir kanıtıdır diyebiliriz. Yüksek miktarlarda saç ekimi yaptırmak isteyenler bu işlemi birkaç günde tamamlamaktadırlar. Memnuniyet oranının yüksek düzeylerde olduğunun altını çizelim. Ayrıca bu alanda 13 yıllık tecrübesinin olması da en büyük artıdır. Hasta memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan doktor keser çok titiz bir uzmandır.

Fiyatı: Greft başına 3.5 Euro (Ortalama 22 TL)

 

Muttalip Keser Saç Ekim Sonuçları

 

Bu doktorun yaptığı işlemlerden birkaç tane örnek göreli. bu örneklerde sizlerin aklında fikir oluşturacaktır. Aşağıdaki fotoğraflar sadece bazılarıdır, daha çok fazla yaptığı saç nakil işlemi vardır. Bu öncesi sonrası fotoğrafları da karar vermenizde çok etkili olacaktır. Sonuçları size ayrıntıları ile sunuyoruz.

a) 1500 Greft Ön Bölge

 

b) 1200 Greft Ön Bölgeye

 

 

Muttalip Keser Saç Ekimi Yorumları

 

Doktorla ilgili yorumlar saç ekimi yaptıracak kişiler için çok önemlidir bundan dolayı da bu yorumları okumak isterler. Bu konu hakkında bazı kişilerin yaptığı yorumları sizlerle paylaşacağız sizlerden gelen yorumları da paylaşabiliriz. Bu konu hakkında yorumunuz var ise bize aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz bunlar da en kısa zamanda paylaşılacaktır. Saç ekiminde birazcık başarı kişinin kendi donör alanının sıklığı ve ekilecek bölgelerin darlığından kaynaklanıyor bundan dolayı da hemen bütün olumsuzlukları doktora yüklemeyelim. Sonuç olarak sınırlı bir donör alanı var bundan dolayı da doktora kalan iş çok daha sınırlı olmaktadır. Yeterli donör alanı sorunu çözülse zaten her şey çok daha farklı olacak bu şikayetler kalmayacaktır. Doktor Muttalip ve diğer doktorlar için eleştirilerimizi sınırlı ölçüde yapalım ayrıca yapılmış olumlu örnekleri de sunun. Bir doktorun yüzlerce başarılı sonucu var ama tek bir olumsuzluk olduğunda hemen kötü cümleler kullanılıyor ve de o bir taneye takılınıyor. Bundan dolayı genele bakalım sadece küçük olumsuzluklara odaklanmayalım. Eğer olumsuzluk ararsak ekim yaptıracak doktor bulamayız.

A.Ç anlatıyor: Saç ekimi yaptırmadan önce çok araştırdım Muttalip bey yaptırmasam bile hakkında görüşler edindim. Bu doktorumuz hayal dağıtmıyor ve gerçekleri söylüyor. Sonucu çok iyi olmayacak ve yeterli donör alanı olmayanlara operasyon yapmıyor. Ayrıca açıklığı fazla olan kişilere de bu işlemi uygulamıyor. Yani beklenti büyük tutmuyor ama açıklığı az olan ve sonucu iyi olacak kişilere de bu işlemi uyguluyor. Ayrıca bir günde de ortalama 1000 greft kadar ekim yapıyor bilginiz olsun.

Z.Y anlatıyor: Biraz pahalı yapıyor doktor keser ama sonuçlar güzel ve sıklık çok iyi. Yaptırdım ben memnun kaldım yaptırmadan önce bende araştırdım hatta az da olsa olumsuz yorumlarla karşılaştım. Yalnız araştırırken şunu gördüm her doktor hakkında olumlu ve olumsuz görüşleri vardı bundan dolayı da kafam karıştı ama yine de olumlu görüşün çok olduğu ve mantıklı seçimle karar verdim. Karar vermeden önce de saç ekim merkezlerine giderek görüşmeler yaptım ve sonuç iyi oldu. Ben açıklığı çok değildi ense kısmındaki saçlarda kalın ve güçlü idi. Aslında başarının en önemli kısmı ense kısmının güçlü, ekim yapılacak alanın dar olmasıdır. Bunlar var ise bir dakika beklemeyin yaptırın. Bunun haricinde bazı kişilerde ise açıklığı çok fazla bunun yanında ense kısmı da çok güçsüz böyle olunca da böyle kişiler hayal kırıklığı yaşıyor. Bu konu hakkındaki tecrübelerim bunlar en dürüst düşüncelerimi yazdım olumsuzluk yaşayan da az olmakla beraber vardır. Ayrıca hiçbir sistemde yüzde yüz başarı da yoktur bunları bilerek davranın. Hep kötü yönü de görmeyin.

Kesinlikle Bakmalısınız : Serkan Aydın(arenamed) Saç Ekimi,Fiyatları,Yorumları

 

Bir cevap yazın

Kapat