Serkan Aydın (Arenamed) Saç Ekimi, Fiyatları ve Yorumları

Merhabalar bugün güzle bir konuya daha temas edip sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Bugünkü konumuz Serkan Aydın saç ekimi hakkında olacaktır. Ünlülerin saç ekim uzmanı olarak bilinmektedir. Birçok ünlü ismin saçlarına dokunuş yapan isim olarak çok öne çıkıyor. Saç ekim merkezinin ismi ise Arenamed olarak geçmektedir ve İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere çok fazla müşteri potansiyeli bulunmaktadır. Ayrıca fotoğraflarını whatsapp aracılığıyla gönderenlere hemen analiz yapıp kişiye dönüp neler yapılacakları iletiyorlar. Bu alanda müşteri memnuniyetini önemseyen bir merkez olduğunun altını çizelim. Fue yöntemi ile bu işlemi gerçekleştirmektedir, Fut yöntemini kesinlikle kullanmamaktadır. Yaklaşık on yıldır bu hizmeti vererek artık bilinen bir marka haline geldiğini söyleyebiliriz. Bu konu hakkında diğer detaylara bakalım.

 

 

Serkan Aydın(Saç Gurmesi) Kimdir?

 

Adı Soyadı: Serkan Aydın

Doğum Yeri: Sapanca,Sakarya

Doğum Tarihi: 1982

Lise Mezuniyeti: Sağlık meslek lisesi (Acil tıp teknikerliği)

Kariyeri: Göztepe Şafak hastanesi hemşirelik, Yeditepe Üniversitesi yoğun bakım hemşireliği, Yeditepe Üniversitesi plastik cerrahi saç ekim alanı

Kuruculuk: 2009 yılı Opr. Dr. Plastik Cerrah Nurettin Noyan ile birlikte ArenaMed saç ekim merkezi kurdu.

Nurettin Noyan ile birlikte çok başarılı işlere imza attı. Sadece yurt içinden değil yurt dışından da çok fazla müşterisi bulunmaktadır. Sağlık turizm için Türkiye’ye gelen kişilerin tercihi bu saç ekim merkezi olmaktadır. Ülkemizde birçok futbolcu,oyuncu,siyasetçiye saç nakil işlemi gerçekleştirmiştir. Çok başarılı olmasından ötürü 2014 yılında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde ikinci merkezi açmıştır. Bu iki merkezinde saç estetiği konusunda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Serkan Aydın saç gurmesi ünvanı ile her geçen gün kendini daha üst noktalara taşımaktadır. Saç konusunda birçok bilgilendirme yaparak doğru yönlendirmeler yapmaktadır.

 

 

Arenamed Nerededir, İletişim Bilgileri Nedir?

 

Arenamed saç ekim merkezi nerede diye soranlar oluyor, hemen bu konuda bilgi verelim. Merkez ofisleri Acıbadem E5 üzerindeki Akasya Avmde bulunmaktadır. Birçok ülkeden ve Türkiye üzerinden müşteriler geldiğinde bu merkez 7724 servisi ile müşterileri havaalanından otogardan alarak önemli bir konfor sunuyor. Ayrıca konaklamaları içinde her şeyi düşünerek onları iyi bir şekilde misafir ediyor. Deneyimli ve güleryüzlü kadrosu ile de son derece iddalı ve de ünlülerin saç ekim merkezi diye de anılmaktadırlar. Ayrıca Serkan Aydın 2015 yılında en iyi saç ekim uzmanına da layık görüldü. Merkezin whatsapp telefonları da mevcut, buraya fotoğraflarını gönderelerin saçları hemen analiz ediliyor ve kaç greft ekim yapılacaksa fiyatı ile beraber söyleniyor. Şimdi de iletişim numaralarını verelim.

Randevu için: (0216) 363 97 93

Whatsapp hattı numarası: 0534 073 11 35 – 0532 068 71 03

Yabancı whatsapp hattı numarası: (+49) 172 251 59 13- (+90) 0532 241 76 01

 

 

Fiyatları Ne Kadar?

 

Serkan Aydın(arenamed) saç ekim fiyatları merak ediliyor. Birçok ünlü isme saç ektiğinden dolayı birçok hasta acaba çok yüksek ücretler mi istiyor diye düşünebilir. Bu kafanızdaki soru işaretini giderelim ve ortalama ne kadar fiyat istediğini bilin. Tabiki rakamlarda çeşitli durumlarda az miktarda değişimler olabilmektedir. Ortalama 1 greft başı ücretleri 3.5 TL ile 6 TL arasında değişmektedir. Ortalama bu rakamlar üzerinden kaç greft ekim yapılacaksa birim fiyatını çarpıp ekiminize ne kadar gideceğini belirleyebilirsiniz. Yalnız bu merkezde de ve diğerlerinde de indirim istemeyi unutmayın. Özellikle size sunulan rakamların üzerinden indirim yapmaları konusunda ısrarcı olun, bu şekilde bu işlemi ekonomik hale getirmiş olacaksınız. Bunun yanında bu merkezde kredi kartı ile ödeme ve taksit seçenekleri de bulunmaktadır.

 

 

Serkan Aydın Hangi Ünlülere Saç Ekimi Yaptı?

 

Ünlülerin doktoru olarak bilinen Serkan Aydın çok fazla ünlü isme fue yöntemiyle saç nakli işlemi yaptı. Bunlar arasında sanatçı, televizyoncu,oyuncu,futbolcu gibi birçok alandan ünlü isimler mevcut. Ümit Karan,Şarkıcı Doğuş,İlker İnanoğlu,eski futbolcu Mehmet Yılmaz, Tolga Karel, Şevket Çoruh,Arda Kural, Turabi,Cenk Tosun,Erdal Bakkal,teknik direktör Mesut Bakkal bunlardan bazılarıdır. Birçok ünlü isme bu işlemi yaparak alanında çok tanınmıştır. Bu ünlülerden bazılarının resimlerini de aşağıda derledik.

İlginizi Çekebilir: 2019-2020 Yılının Saç Ekim Fiyatları

 

 

Arenamed Saç Ekim Sonuçları ve Örnekleri

 

Bu merkezin yapmış olduğu işlemleri herkes görüp ona göre karar vermek ister. İşte Arenamed saç ekim sonuçları ve yapılan işlemleri görmeniz için paylaştık, bunlar size fikir verecektir. Aşağıda yapılan nakil işleminde fue yöntemi kullanılmıştır. Kişinin ihtiyacına göre greft sayıları belirlenmiştir. Kafa yapısına göre de ön çizgileri çizilmiştir. Burada doğallık ön plana alınmıştır. Doğal görünümü her şeyden önde tutmuştur bu merkez.

 

 

 

Bu Saç Ekim Merkezi Hakkında Yorumlar, Düşünceler

 

Serkan Aydın saç ekim yorumları neler diye merak edenler için aşağıda yorum kısmımız var, buradan yaptıranlar paylaşabilir. Serkan Aydın saç ekimi şikayetleri olanlarda paylaşabilir. Yalnız özetle şunu söyleyelim, bu sektörde her hastanın beklentilerini karşılamak çok zordur. Yani onlarca memnun olmuş kişi arasında bir iki kişi memnun olmayım şikayet edebilir ama bu durum illa yapanın suçu gibi düşünülmemelidir. Çünkü hastanın donör alanı, saç açıklığı gibi birçok faktör çok daha ön plandadır,bazı hastaların beklentileri de 18 yaşındaki saç görünümüne dönmek olduğu için en ufak durumda birçok eleştiri yapabilmektedirler. Bu konu hakkında yorumlarınızı,düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz. Özellikle de Serkan Aydın’a saç ektirenler yorumlarını paylaşırsa saç ekimi düşünen kişiler daha doğru kararlar verebilir.

İlginizi Çekebilir: Saç Ekimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bir cevap yazın

Kapat