Kenan İmirzalıoğlu Saçlarına Ekim Yaptırdı Mı? İşte Doğrular

Merhabalar bugün herkesin merak ettiği bir konu ile sizlerle beraberiz. Ünlüler sürekli göz önünde olduğu için onları yakından takip eder ve onlardan esinleniriz. Birçok konudaki stil kaynağımızda dizi oyuncuları ve film yıldızlarıdır. İşte erkeklerde kendi tarzlarını belirlerken ünlü yıldızlardan destek almaktadırlar. İşte bu konuda bugünkü konumuz Kenan İmirzalıoğlu saç ektirdi mi? Sorusunun cevaplarını bulmak olacaktır. Özellikle saç ekimi yaptıracak kişiler ünlüleri inceleyelim sonuçlar olumlu işe bu operasyona ikna olmaktadırlar. Ünlülerden bu konuda olumsuz yorumlar yaptıracak kişilerin düşüncelerini doğrudan etkilemektedirler. Bundan dolayı da en doğru bilgileri sizlere vermeye çalışıyoruz. Yakışıklı oyuncunun Sinem Kobal ile mutlu gidene evliliği devam etmekte ve birçok dizi,film,reklam projelerinde de yer almaktadır. Saçları hakkında ise size ayrıntılar verelim.

 

 

 

İmirzalıoğlu Saç Ekimi İşlemi Yaptırdı Mı?

 

Bu konuyu birçok kişi detaylı olarak soruyor. Ünlü oyuncunun saçlarını detaylı inceledik. Saç ekimi gibi bir işlem görünmemektedir. Yani herhangi bir saç ekim işlemi yaptırmamıştır. Çok küçük bir sıklaştırma felan mı diye düşündüğümüzde de saçlarında herhangi bir seyreklik görünmüyor. Çok az miktarda şakak kısımları boş o da oyuncunun genetik olarak yıllarca olan saç tarzı diyebiliriz. Yani Kenan İmirzalıoğlu saç nakli işlemi yaptırmamıştır. Kendisi de bu konuyu yalanlamıştır, yaptırsaydım ifade ederdim diye de eklemiştir. Karizmatik oyuncu saçlarda seyrelmeler,dökülmeler olduğunda destek alınabilir ama böyle bir operasyon yaptırmadım dedi. Yüzümle para kazanan biriyim bunun için estetik işlemler yapılacaksa çok titiz davranılmalıdır bunun kötü sonuçları olabilir diye de ekledi. Birçok projede rol alacağını da ifade etti.

 

 

 

Kenan İmirzalıoğlu Protez Saç Mı Tercih Ediyor?

 

Bazı hayranları ise saç ekimi değil de protez saç mı kullanıyor diye merak ediyor. Saç stilinin sürekli aynı olmasından dolayı bu kanıya vardıklarını söyleyen birçok hayranı da mevcut. Bu konuyu da netliğe kavuşturalım. Ünlü oyuncunun saçları orijinal yani herhangi bir yapay bir işlem yok. Saç ekimi olmadığı gibi, protez saçta kullanmıyor. Bunu saç uzmanı olarak incelediğimizde çok rahat bir şekilde anlayabiliyoruz. Doğuştan kendi saçları olduğunu vurgulayalım. Saç rengi de siyah ve son derece de sağlıklı gözüküyor. Ayrıca saçlarında, beyaz saç felan da yok denecek kadar az.

İlginizi Çekebilir: Murat Boz Saç Ekimi Mi Yaptırdı, Protez Mi Kullanıyor?

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın