Murat Boz Saç Ekimi Mi Yaptırdı, Yoksa Protez Mi Kullanıyor?

Çoğu erkekte olduğu gibi ünlüler saçlarında sorunlar yaşıyor. İşte bugünkü ünlü çok yakışıklı bir isim olan şarkıcı Murat Boz. Bir çok bayan tarafından çok beğenilen ünlü isim O Ses Türkiye yarışması ile ilgi odağı. Murat Boz saç ekimi mi yaptırdı diye soran çokça kişiyi görüyoruz. Erkeklerde onu saçları için neler yaptığını merak ediyor. Bu konuda bugün sizlere en doğru bilgiler ifade edeceğiz. Ünlü şarkıcının eski görüntüsü ile yeni görüntüsünü incelediğimizde gerçekten büyük farklılıklar mevcut. Bunun yanında özellikle saçlarındaki değişim dikkat çekiyor. B değişimi gören herkeste acaba saçlarına bir işlem mi uyguladı diye kendini alamıyor. Birçok hayranı da Murat Boz protez saçı mı tercih etti diye kendi kendine soruyor. İşte bu soruların cevabını net bir şekilde ifade edelim.

 

 

 

Murat Boz Saç Ekimi Uyguladı Mı,Nerede Bu İşlemi Yaptı?

 

Son dönemde Aslı Enver ile bir ayrılıp bir barışan yakışıklı şarkıcı çok fazla gündem oldu. Gündem olurken de birçok hayranı onun saçlarını merak etmeye başladı. Bazıları saç ekimi bazıları ise protez saç diyerek ikiye bölündü. Bu konuyu açıklığa kavuşturalım. Ünlü oyuncu bir dönem saçlarındaki seyreklikten dolayı saç ekim işlemi yaptırdı. Özellikle tepe kısımları açılmıştı buraları sıklaştırdı. Bu işlemi yaptırdığı sıralar uzun süre şapka ile gezerek durumu kamufle etti. Daha sonra ise yepyeni görünümü ile hayranlarının karşısına çıktı. Bu operasyonu da Ankarada’ki bir klinikte yaptırdığı biliniyor ama ismini tam açıklamıyor. Bu süreçten sonra saçları dökülmeye devam edince sıklık kayboldu doğal olarak bundan sonra da çözüm olarak protez saça başvurdu. Eskiden saç nakli yaptırsa da şuan protez kullanmaktadır.

 

 

 

Murat Boz Saç Ekiminden Sonra Protez Saça Mı Geçti?

 

Yukarıda sa belirttik ilk önce saç sıklaştırma operasyonu yaptırdı ve birkaç yıl kullandı ama mevcut saçları dökülmeye devam edince de çözümü protez saç ile yaptı. Çünkü sık bir görünümü ancak bu şekilde sağlayabilirdi. Sürekli aynı model görünümü de bundan dolayı gelmektedir. Yalnız çok kaliteli ve özel bir protez saç kullandığının da altını çizelim. Doğal görünümden anlaşılması çok zor olan bir üründe diyebiliriz buna. Yalnız yakışıklı şarkıcıya bu görünümün çok da yakıştığını söyleyebiliriz. Yüz yapısına,tarzına çok uyumlu olmuş, zaten çok uyumlu göründüğü için anlaşılıyor.

 

 

Murat Boz’u Kısaca Tanıyalım

 

Adı: Murat

Soyadı: Boz

Memleketi: Zonguldak-Ereğli

Kaç doğumlu: 7 Mart 1980’de

Burcu:Balık

Boyu: 1.86 cm

Kilosu:78 kg

Göz rengi: Açık ela

Saç rengi: Kahve

Bitirdiği üniversite: Bilgi Üniversitesi Caz Bölümü

Çıkardığı albümler: Janti, Şans,Aşklarım Büyük Benden,Büyük Resim,Dance Mix,Uçurum,Aşk Olsun

Sevgilileri: Eliz Sakuçoğlu, Aslı Enver

İşte ünlü şarkıcının tüm fotoğrafları ve oluşan değişim. Fotoğraflarına baktıktan sonra değişimi daha net bir şekilde göreceksiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Arda Kural ve Saç Ekimi

İlginizi Çekebilir: Saç Ektiren Ünlüler

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın