Mustafa Sandal Saç Ekimi Hakkında Merak Ettikleriniz

Bugün bir ünlü ismin daha saçlarını markaj altına alacağız. Ünlü isimler neden önemlidir diyorsanız çünkü onlar ilham kaynağımızdır ve yüzler ile para kazanan isimlerdir. Saç ekimi gibi bir işlemi onlar yaptırıyorsa kesinlikle önemlidir. Mustafa Sandal saç ekimi yaptıran ünlüler arasındadır. Birçok kişi onun saçlarını protez gibi algılıyor bu son derece yanlış bir düşüncedir. Ünlü popçunun saçlarının ön kısmında saç nakli mevcuttur. Saçlarında çok fazla dökülme olmadığı için hatta diğer bir ifade ile saç sıklaştırma işlemi yaptırdığı için sık saçlara sahiptir. Daha çok şakak bölgesinde dökülme yaşamış ve bu sorun çok derinleşmeden önlemi almış ve ekim yaptırmıştır. Gerçekten de sonucu çok iyi olmuştur. Son günlerde Emina Sandalla boşanmasından dolayı çok fazla ön plana çıkmıştır. Bu durumdan dolayı da birçok kişide saçlarına odaklanmıştır. Emina ile boşanmasında ona verilen mallar çok fazla konuşulmuş ve ünlü şarkıyı çok fazla ön plana çıkarmıştır.

 

 

 

 

Mustafa Sandal’ın Saç Ekimi Ne Zaman Yapıldı?

 

Bir dönem saçlarının ön kısmında ve şakaklarda açılmalar olunca biraz gizleyerek ünlü oyuncu bu bölgelere saç ekimi yaptırdı. Yalnız şunu belirtelim Mustafa Sandal’ın saç açıklığı çok az ve bölgesel idi. Bundan dolayı da bu operasyon sonrasında çok iyi bir görünüm elde etti. Ayrıca ünlü yıldızı kutluyoruz kesinlikle çok doğru karar verip yaptırmış. 2007 yılında bu işlemi yaptırdığını tahmin ediyoruz çünkü biraz gizli kapaklı yaptı ve bu işlem yapıldıktan sonra uzun bir süre şapkalı gezdi. Her yerde,konserde,markette onu şapkalı gördük ve bazı şeyler tam anlaşılmadı. Bu konuda yakışıklı şarkıcı da bilgi vermeyince de biraz bazı ayrıntılar ortaya çıkmadı.

 

 

 

 

Mustafa Sandal Saç Ekim İşlemini Nerede Gerçekleştirdi?

 

Yaklaşık 10 yıldan uzun bir süre önce bu işlemi gerçekleştirdi. Saç ekimi işlemini yurt dışında bir klinikte gerçekleştirdi ama tam olarak neresi bu gizli kaldı. Bundan dolayı net bir yer ismi veremiyoruz. Birkaç tahminimiz olsa net doğruyu bilmediğimiz için isim veremiyoruz. Ünlü yıldız bu saç nakli işleminin yanında cildini zımparalıp göğüs kıllarınıda epilasyonla aldırarak kendine metroseksüel bir görünüm kazandırmıştı.

 

 

 

 

Mustafa Sandal Hangi Bölgelere Nasıl Bir Ekim Yaptırdı?

 

Bunu yukarıda kısa değindik yine altını çizerek açıklayalım. Yakışıklı yıldız saç sıkılaştırma işlemi yaptırdı. Yani saçlarının ön kısmı dökülüp seyrelince hızlı bir kararla bu bölgelere iyice sıklaştırma yaptırdı. Yani genel bir açılma felan yoktu. Bazı kişiler saçları ne kadar sık diyebilir işte bu bundan kaynaklanıyor.  Fue yöntemi ile saç çizgisini belirlenerek ön kısma ve şakak kısımlarına saç nakli yaptırdı. Çok başarılı olduğunun altını bir kez daha çizelim. gerçekten ön çizgisi güzel ayarlanmış ve iyi sıklık sağlanmış.

İlginizi Çekebilir: Cenk Tosun Saç Ekimi ve Detayları

 

 

 

Kaç Greftlik Bir Ekim Yaptırmıştır?

 

Bu konuda kesin net rakamı söylemek çok doğru olmaz ama ortalama bir sayı verebiliriz. Sıklaştırma ekimi olduğunu ve 1.-2. bölgelere ekim yapıldığını düşünerek ortalama 2500-3000 greft bir ekim yapıldığını tahmin ediyoruz. Sanatçının ekimin yanında beyazlayan saçları için boya kullanması da sık görünüme katkı sağlamaktadır. Saçlarını düzenli boyatıyor ve beyazlarının çıkmasına isim vermiyor. Bir dönem O Ses Türkiye jürisinde yer aldığında saçları ile çok sık sorular alıp cevaplıyorduk. Birçok hayranının ondan ilham alıp saç ekimi yaptırdığını da biliyoruz. Videomuzu da izlemenizi öneririz.

 

 

 

Mustafa Sandal ve Fotoğrafları

 

Onun kısaca öz geçmişine bakalım ve neler yapmış öğrenelim. Ayrıca fotoğraflarına bakarak nasıl değişmiş ve saç görünümü nasıl olmuş onu inceleyelim.

Doğum tarihi: 11 Ocak 1970

Doğum yeri: İstanbul

Burcu: Oğlak

Mezun olduğu üniversite: American College of London

Bildiği diller: İngilizce,İtalyaca ve Fransızca

Eşi: Emina Sandal(boşandı)

Çocukları: Yaman ve Yavuz

Çıkardığı albümler: Suç Bende,Gölgede Aynı,Detay,Akışına Bırak,Kop,İste,Devamı Var,Karizma,Organik,Tesir Altında,Ben Olsaydım,Dön Dünya

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

Kapat