Cenk Tosun Saç Ekimi Hakkında Merak Ettikleriniz

Cenk Tosun saç ekimi hakkında tüm detayları paylaşarak kafanızdaki sorulara cevap bulacaksınız. Eski Beşiktaşlı yeni Evertonlu golcü oyun Cenk Tosun saç ektirdi. Ekim yaptıracak kişilerde oyuncunun saçları hakkında birçok durumu merak ediyor ve soruyor. Gaziantepspor’da attığı gollerle adından söz ettiren oyuncu daha sonra ise Beşiktaş’a transfer olup burada da gollerine devam etti. Bu performansı ile de milli takıma yükseldi ve burada başarılı grafiğini sürdürdü. En son İngilizce kulübü Everton’a transfer olan oldu ve burada da gollerine devam ediyor. Birçok kişi tarafından merak edilen ise oyuncunun saçlarına ekim yaptırması oldu. İngiliz oyuncu Wayne Rooney gibi o da saçlarına ekim yaptırarak imajına yeni bir görünüm kattı. Şimdi de Cenk Tosun saç için neler yaptırdı detaylarına bakalım.

 

 

 

 

Cenk Tosun Ne Zaman Ekim Yaptırdı?

 

Ece Ak ile nişanlandıktan sonra saç ekimi yaptırdı. Evlilik öncesi bu operasyonu yaptırması bu özel gününe yenilenmiş bir görünümle çıkmak istedi şeklinde yorumlandı. Böylelikle imajına bir güncelleme yapmış oldu. O da saç ektiren futbolcular listesine eklendi. Son zamanlarda bu şekilde bu operasyonu yaptıran onlarca ünlü isim bulunmaktadır.

 

 

 

Cenk Tosun Nerede Saç Ektirdi?

 

Cenk Tosun saç ektirdi mi, nerede ektirdi soruları sık soruluyor. Bunun cevabını verelim ünlü golcü İstanbul’daki Arena med kliniğinde bu işlemi yaptırmıştır. Arenamedhairtrans’a bu işlem için başvurmuş ve Serkan Aydın tarafından bu işlem kendisine yapılmıştır. Serkan Aydın 2015 yılında en iyi saç ekimi uzmanı ödülü almıştır. Spor, sanat, siyaset camiasından birçok ünlü isim bu merkezde saç nakli işlemini yaptırmıştır. Oyuncu Serkan Aydınla beraber selfie çekerek bu anı ölümsüzleştirdi. Bu merkezin telefon numarası ve adresi aşağıda yer almaktadır.

Arenamedhairtrans adresi: İstanbul-Akasya avm acıbadem

Arenamedhairtrans telefon numarası: 0532 0687103/ 05340731135 (whats-up)

 

 

 

Ünlü Futbolcu Ortalama Kaç Gref Ekim Yaptırdı?

 

Bunun için net bir rakam açıklandı. Saç görünüme bakarak  çok yoğun bir ekim yapılmış ve Serkan Aydın tarafından ınstagram hesabından rakam açıklandı. 5000 greflik bir saç nakli yapıldı. Birazcık ön kısımlarda yoğunluk fazla bu da son derece normal bir  yaklaşım zaten. Bu şekilde oyuncu eskiden dökülmüş olan görünümüne yeni bir görünüm kattı. Ünlü yıldızı artık daha güler yüzlü ve mutlu gördüğümüzü de ekleyelim.

 

 

 

Cenk Tosun Saçlarında Topikte Kullanıyor Mu?

 

Bu sorunun cevabı evet. Cenk Tosun saç ekiminin daha güzel bir görünüm vermesi için aynı zamanda topik kullanıyor. Böyle daha da sık ve yoğun bir görünüm veriyor. Özellikle de maçlara çıkmadan önce bunu yapıyor. Özel davetlerde de bu şekilde topikle sıklaştırılmış bir saç görünümünü ile onu görmekteyiz. Antremanlar da ise topik kullanmadığını fark ettik. Herhalde yapılan aktivitelere göre böyle bir yol izliyor. Saç ekiminizi daha sık göstermek için sizde topik kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Öncesi Sonrası Fotoğrafları

 

Bu klasik olmuştur öncesi ile sonrası fotoğrafları. Arada ne kadar fark olduğunu görmeniz içinde bunları derledik sizlere sunduk. Golcü oyuncunun önceki hali ile ekim yaptırdıktan sonraki halleri var bunları inceleyebilirsiniz. Cenk Tosun’un topik kullandığını da es geçmeyelim daha sık bir görünüm vermek için aşağıdaki bazı fotoğraflarında da topik mevcuttur. Bazı fotoğraflarda ise topik yoktur bunu dikkate alın. Oyuncu maçlarda, özel günlerde topikle beraber çok gür saç görünüme kavuşmaktadır. Sizde ünlü futbolcudan ilham alabilirsiniz. Konu hakkında sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yapılacaktır, sorularınızı sorarak daha doğru ve net bilgiler öğrenebilirsiniz.

 

İlginizi Çekecektir: Saç Ekiminden Sonra Hangi Şampuan Kullanmalı?

 

 

 

 

 

 

Cenk Tosun’un Saç Ekilmiş Videosu  

 

Ekilen Saçlar Ne Zaman Çıkar,Uzama Süresi Ne Kadardır?

Bir cevap yazın

Kapat