Arda Kural Saç Ekimi Hakkında Her Şey

Dizi oyuncusu bir dönem yakışıklılığı ile Lenardo DiCaprio’ya benzetilirdi. Eyvah Kızıl Büyüdü dizisinde rol aldı ve burada çok başarılı bir oyunculuk sergiledi. Yaklaşık dört yıl sonrada Lise Defteri isimli ikinci bir dizide rol aldı. Birçok bayanın gönlünde taht kurdu. Gerek oyunculuğu gerekse yakışıklılığı ile Arda Kural çok fazla hayran kitlesi oluşturdu. Sonraları psikolojik rahatsızlıklarla kilo aldı ve saçları döküldü. Bu zor günleri yendikten sonra Arda Kural saç ekimi operasyonu yaptırdı. Birçok kişi Arda Kural saç ektirdi nasıl olmuş sonuçları diye merak etmektedirler. işte bu sorunun cevabını net bir şekilde vereceğiz. Şimdi de ünlü dizi oyuncusunun saç işlemine detaylı bakalım.

 

 

 

Arda Kural Bu Operasyonu Ne Zaman Yaptırdı?

 

Saçlarının dökülmesi ile beraber eski görünümünden biraz uzaklaşan oyuncu saç nakli yaptırdı. Bu işlemi iki bin on altı yılının sonbahar yani eylül ayında yaptırdı. Kış mevsimine girerken daha uygun olacağı ve terleme olmayacağı için bu mevsimi seçtiğini ifade etti. Hatta bu operasyonu yaptırdıktan sonra birkaç tane televizyon programına da çıktı.

 

 

 

Arda Kural Hangi Saç Ekim Merkezinde Bu İşlemi Yaptırdı?

 

Ünlü oyuncunun bu işlemi nerede yaptırdığını soran çok fazla kişi var. Bunu size hemen açıklayalım. Bu işlemi İstanbul’da faaliyet gösteren Arena med tarafından yapılmıştır. Birçok ünlünün tercihi olan Serkan Aydın bu işlemi yapmıştır. Bu klinik 2015 yılında düzenlenen yarışmada en başarılı saç ekim merkezine layık görüldü. Birçok ünlü isim bu merkezde daha öncede saç nakil işlemini gerçekleşirdi. Cenk Tosunda bu merkezde saçlarını ektirdi.

Arenamedhairs adresi: İstanbul-Akasya avm acıbadem

Arenamedhairtrans telefon numarası: 05320687103/05340731135 (whats-up)

 

 

 

Ünlü Dizi Oyuncusuna Kaç Greft Ekim Yapıldı?

 

Emret Komutanımda oynarken de saçlarında bir seyrelme vardı ama zamanla daha da arttı. Sık bir görünüm içinde 4000 greft bir ekim yapıldığı ifade ediliyor. Bu kadar saç nakli ile oyuncunun saçları hoş bir görünüme kavuştu. Eskiye oranla daha yoğun saçları dikkatlerden kaçmadı. Doğal bir görünüm oluştuğunun da altını çizelim. Önemli olan doğallık ve sıklıktır. Bu iki nokta iyiyse en iyi görünümü elde edersiniz. Ünlü oyuncunun işlemi de size bir ilham kaynağı olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Turabi Çamkıran Nerede Saç Ektirdi?

 

 

 

Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Görünümü

 

Birçok kişinin dikkat ettiği nokta eskiye oranla nasıl bir farklılık oldu bu merak ediliyor. Aşağıdaki fotoğraflarla beraber bu konuda fikriniz oluşacaktır. Kesinlikle öncesi ile sonrası arasında farklılıklar mevcuttur. Erkeğin en önemli aksesuarının da saçları olduğunu unutmayalım. Şimdide gelin hep beraber fotoğraflarına bakalım.

İlginizi Çekebilir: Oktay Kaynarca Saç Ekimi

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

Kapat