Oktay Kaynarca Saç Ekimi ve Ekim Merkezi

Bugün bir ünlünün daha saçlarını mercek altına alıyoruz. Bu isim birçok dizide rol alan oyuncu Oktay Kaynarca olacak. Kurtlar Vadisi dizisindeki Çakır rolünden sonra herkes tarafından bilinen oyuncu ondan sonra da çokça dizide rol aldı. Ünlü oyuncunun bu gün saçlarına yaptırdığı operasyonun detaylarına bakacağız. Oktay Kaynarca saç ekimi hakkında bilgiler vereceğiz. Özellikle şakak bölgesinde ve tepe bölgesinde açılmalar artınca Oktay Kaynarca saç ektirdiNormalde ünlü oyuncunun saçlarında çok fazla problem yok idi. Yalnızca ön bölgede ve birazcık da tepe bölgesinde seyrelmeler olmuştu. İmajını yenileyen ünlü aktör daha genç ve dinamik görünmeye başladı. Saç nakli işleminden sonra dizi oyuncusunu sürekli bere ile gördük meğerse sırrı bu operasyonmuş sonradan saçlarındaki değişimden dolayı anladık. Şimdi de diğer detaylarına bakalım.

 

 

 

Ünlü Oyuncu Hangi Saç Merkezinde Ekim Yaptırdı?

 

Oktay Kaynarca nerede saç ektirdi diye soran birçok hayranı bulunmaktadır. Onun yaptırdığı yeri öğrenip o noktada bu işlemi yaptırmak isteyen birçok kişide mevcut. Yalnız oyuncu bu bilgiler mümkün olduğu kadar gizliyor Çünkü bazı ünlüler bu konularda çok ketum. Onlardan biri de ünlü dizisi oyuncusudur. İstanbul’daki bir klinikte saç nakli operasyonu yaptırdığı biliniyor ama hangi bu konuda kesin bilgi bulunmuyor. Birçok soruya karşılık bu konuda bilgi vermedi. Tepe ve ön bölgenin yan kısımlarına yoğun saç nakli yapıldığını söyleyebiliriz. Doğal görünümünün bozulmaması içinde şakak kısımlarına aşırı derecede saç ekimi yapılmadığı dikkatlerden kaçmadı ama eskiye oranla daha gür ve yoğun bir görünüm dikkat çekiyor.

 

 

 

Oktay Kaynarca’nın Saçlarına Kaç Greft Ekim Yapıldı?

 

Saçlarında gürlük ve yoğunluk oluştursun diye tepe ve şakak bölgelerine yoğun bir ekim yapıldığını söyleyebiliriz. Bu iki bölge için ortalama 3500 greft ekildiğini bir uzman bakışı ile görüyoruz. Bu operasyon sonrası sıklık görünümü eskiye oranla çok daha iyi noktaya gelmiş. Genel olarak başarılı bir işlem süreci olmuş. Bunun yanında ünlü oyuncunun yaşına göre çok daha iyi saçlı görünüme kavuştuğunun da altını çizelim. Açıklık alanı dar olduğu da için güzel sonuç alan yerli ünlülerden biri de diyebiliriz.

İlginizi Çekecektir: Saç Ektiren Ünlü İsimler

 

 

 

Öncesi Sonrası Görünümü

 

Önceki fotoğrafları ile operasyon sonrası yapılmış fotoğraflarını incelediğinizde farkı net bir şekilde göreceksiniz. Özellikle ön bölgedeki farklılığa şahit olacaksınız. Net bir şekilde sıklık görünümü belli oluyor. Tabiki bunun yanında doğallıkta kesinlikle bozulmamış ve hoş bir görünüm elde edilmiş. Oktay Kaynarca’nın karizmatik görünümünde saçlarının etkisi de büyük. Şimdi de gelin hep beraber fotoğraflarına bakalım.

İlginizi Çekebilir: Turabi Saç Ekimi Hakkında Merak Ettiğiniz Ayrıntılar

 

 

Bir cevap yazın

Kapat