Cem Küçük Saç Ekimi Hakkında Tüm Detaylar

Saç sorunu yaşayan herkese selamlar diyerek konumuza giriş yapalım. Bugünkü konumuz Cem Küçük saç ekimi hakkında olacaktır. Birçok kişinin ekranlardan tanıdığı Cem Küçük saç ektirdi. Yorumcu ve yazar olarak tanınan ünlü isim birçok kanalda ekranlara gelmektedir. Sivri dilli olması ve farklı yorumları ile tanıdığımız isim 24 TV ve TGRT haber gibi birçok kanalda ekranlara gelmekte ve program yapmaktadır. Şuanda ise Beyaz Tv ekranlarında Dinamit programını yapmaktadır. Amerikan Kültürü ve Edebiyat mezunu olan Cem Küçük Yeni Şafak gazetesinde de yazılar yazmaktadır. Bunun yanında Komplo Teorileri,Adli Bilimler,Kırılma Noktası,Resmi tarih Yalanları,Ne Demiş Kafka,Ya Bana Öyle Geliyor gibi kitapları da vardır. Bu bilgilerden sonra saçlarına geçelim. Onu bir kısa tanıtmak adına ipuçları verdik. Ekranlara çıktığı için onu izleyen birçok kişi saçlarında farklılığa dikkat ederek saç nakli işlemi yaptığını gördü. Saçlarında dökülmelerde dolayı da bu işlem gerçekleştirdi. Bu işleme çok uygun olmasından dolayı iyi bir sonuç alınca birçok kişi bu yöntemi merak etti. Sizde merak ediyorsanız detaylarına bakalım.

 

 

 

 

Cem Küçük Nerede Saç Ekimi İşlemini Gerçekleştirdi?

 

Bu konudaki bilgileri bu işlemi yapacaklar merak ediyor. Çünkü kendileri için bir yol gösterici olacaktır. Onun içinde ünlü isimlerin tercihlerini birçok kişi çok önemsiyor.Ünlü yazar ve yorumcunun İstanbul’da bir merkezde saç ekimi yaptırdığı biliniyor ama tam olarak neresi olduğu saklanıyor. Bu konuda net bir açıklama yok. Bu merkezin ismini tam bilinmiyor şuan.

 

 

 

 

Hangi Bölgelere ve Kaç Greft Ekim Yapıldı?

 

Ön bölgelerde seyrelmeler yoğundu arka kısımlarda açılmalar yoktu. Bundan dolayı da ön bölgelere saç ekimi yapıldı. Saçlarının kalın telli olması ve donör alanın çok iyi olmasından dolayı da çok iyi sonuç ortaya çıktı. Kaç greft ekim yapıldığını merak edenler için söyleyelim. Ortalama olarak 4500 greft bir saç teli nakli saçların ön kısmına yapıldı. Bu miktarın fazla olmasından dolayı da iyi bir kapatıcılık sağladığı görülüyor.

İlginizi Çekebilir: Yerli Yabancı Saç Ektiren Ünlüler Kimlerdir?

 

 

 

 

Saç Nakli İşleminin Değerlendirilmesi

 

Çok başarılı olduğunun altını çizelim. Bunda en büyük etken ise yazarın saç tellerin kalitesi ve dar alanda dökülmenin olmasıdır. Saçlarının ön kısımları eskiye göre yoğun bir görünüm aldı ve en az 7-8 yaş daha genç gösteriyor. Ayrıca doğallığı da çok dikkat edilmiş ve iyi bir sonuç ortaya çıkmış. Sizinde dar alanda açıklıklarınız var ise çok iyi sonuçlar alacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Şevket Çoruh Saç Ekimi ve Ekim Merkezi

 

 

 

Öncesi Sonrası Fotoğrafları

 

Birçok kişi ne kadar değişim olduğunu merak ediyor ve nasıldı nasıl oldu diye soruyor. Bunun içinde bizlerde yukarıda birçok önceki hali ile sonraki haline paylaştık. Bunlara bakıp ne kadar değişim olduğunu görebilirsiniz. Fotoğraflar size bu FUE işlemini yapıp yapmayacağınızın fikrini fazlasıyla verecektir. Bize konu hakkında yorumlarınızı ya da sorularınızı bu konunun altından iletebilirsiniz. Sorularınıza en hızlı sürede cevap verilecektir.

Öncesi

 

 

 

 

Sonrası

 

 

 

 

Bir cevap yazın