Şevket Çoruh Saç Ekimi ve Saç Ekim Merkezi Hakkında Detaylar

Tüm herkese merhaba diyerek konumuza güzel bir başlangıç yapalım. Bugünkü konumuz ünlülerden birinin saç operasyonu hakkında olacaktır. Bugünkü konumuz Şevket Çoruh saç ekimi ile ilgili merak edilenler üzerine olacaktır. Arka Sokaklar dizisinin Mesut komiseri olarak bilinen Şevket Çoruh saç ektirdi. Saçlarında meydana gelen açılmalardan dolayı daha yoğun saç görünümü için bu operasyonu yaptırdı. Başarılı oyuncunun saçlarında kellik yoktu ama ön bölgelerde seyreklik vardı. Bunun içinde en garanti çözüm olarak nakil işlemine karar kıldı ve yaptırdı. Bu işlemi de Arka Sokaklar dizisinin sezon finali yapmasından sonraki o boş zaman diliminde gerçekleştirdi. Onu gören birçok kişi eskiye göre çok gençleştiğini ve de sık bir görünümün ortaya çıktığını ifade ettiler. Bu işlemden sonra oyuncunun tarzının da değiştiğini söyleyebiliriz. Şimdi de bu işlem hakkındaki diğer detaylara bakalım.

 

 

Oyuncu Ne Zaman Saç Nakli İşlemini Yaptırdı?

 

Zamanının merak eden birçok kişi var bunun için hemen açıklayalım. Oyuncu sürekli çekimlerde olduğu için bu işlem için boş zaman kolladı ve dizinin sezon finalinden sonra bu operasyonu yaptırdı. Yani iki bin on altı yılının yaz ayında bu işlemi gerçekleştirdi. Üzerinden kaç sene geçtiğini bilmek isteyenler için bu detay bilgidir. Yani 43 yaşında saç nakil işlemini gerçekleştirmesi de gayet doğru bir zamanlama idi.

 

 

 

Şevket Çoruh Hangi Saç Ekim Merkezine Bu İşlemi Yaptırdı?

 

Dizideki Mesut komiseri sürekli bereli hali ile hepimiz hatırlarız. Bere takmasının en önemli sebeplerinden birisi saçlarındaki seyrekliktir. Bu duruma daha fazla dayanamayarak soluğu saç ekim merkezinde aldı. Cenk Tosun,Arda Kural,Turabi, Tolga Karel gibi ünlülerin saçlarını da eken Serkan Aydın bu işlemi yaptı. Serkan Aydın ünlüler saç ekimini yapan kişi olarak tanınıyor artık. Şevket Çoruh ile de de fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirdi. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bu merkeze ulaşabilirsiniz.

Arenamedhairtrans yer adresi: İstanbul-Akasya avm acıbadem

Arenamedhairtrans merkezi telefon numarası: 0532 0687103/ 05340731135 (whats-up)

 

 

 

Sempatik Oyuncuya Kaç Greft Ekim Yapıldı?

 

Bu konuda net bir rakam açıklanmadı. Biz size doktorumuzun tahminine göre ortalama rakam ifade edelim. Ön bölge ve tepe kısmında açıklıklar olan oyuncuya sıklaştırma işlemi uygulandı. Bu sıklaştırma işleminde ortalama olarak 3500 greft ekim yapıldı. Fue yöntemi ile bu operasyon gerçekleştirildi. Fue en son teknoloji ile yapılan bir saç ekim yöntemidir. Fut yöntemi ise yıllar önce bırakıldı. Bu saç kökü miktarı ortada düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

 

Ünlü Oyuncunun Son Halinin ve İşleminin Değerlendirmesi

 

Kısa ve özet bir değerlendirme yapalım. Doğallığın ön planda olduğu bir sıklaştırma işlemi yapılmıştır. Bu işlemde ön ve tepe bölgeler 3500 kadar saç nakli konulmuştur. Eski haline göre ortalama 6-7 yaş gençleşmiştir ve de sıklık sağlanmıştır. Açıklıklar minimal dereceye kadar gelmiştir. Sonuç olarak son derece başarılı ve güzel bir sonuç alınmış. Sonuçlar zaten birazcık kişinin kendi saç yapısı ve dökülme şekli ile de alakalıdır. Oyuncunun saçlarının yapısı da bu işlem için son derece uygun olması sonucun daha iyi olmasını sağlamıştır. Mahmut Tuncer Saç Ekimi

 

 

 

Öncesi Sonrası Fotoğrafları

 

Fotoğrafları inceleyerek net fikirler edinebilirsiniz. Bulunan ve kameralara yansımış örnekleri aşağıda ve yukarıda paylaşmaya çalıştık. Bu görünümler size bu işlemi yaptırmak için yol gösterici olacaktır. Kesinlikle araştırın sacekiminiz.com adresindeki bilgilere göre de bu işlemi yaptırmaya karar verin. Yorumlarınızı ya da sorularınızı bize aşağıdaki yorum kısmından ulaştırabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede en doğru cevaplar verilecektir. Bu bilgiler hekimlerimiz önceliğinde verilmektedir. İyi günler diliyoruz ve yeni bir konu da karşınızda olmak dileğiyle.

İlginizi Çekebilir: Oğuzhan Koç Saç Ekimi Mi Yaptırdı?

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın