Yerli Yabancı Saç Ektiren Ünlüler ve Son Halleri

Tüm herkese sacekiminiz.com ailesi olarak merhaba diyoruz. Son dönemde saç ekimi ünlüler arasında kendini sıkça göstermeye başladı. İmajını yenilemek daha iyi bir görünüme kavuşmak için yıldız erkeklerin en çok tercih ettiği yöntem saç nakli işlemidir. Gerçekten de bir erkeğin görünümü en çok değiştiren noktaların başında saçları gelmektedir. Saç ektiren ünlüler kimler bunları tüm detayları ile aşağıda tek tek anlattık. Ünlü yıldızların görünümleri birçok hayranı için ilham kaynağı olacaktır. Çünkü yıldızlar her açıdan öncü olmaktadırlar. Onların yapacağı bir cerrahi operasyon bile hemen araştırılmaya başlanıyor. Bu ünlü yıldız bile yaptırdıysa demek ki güzel bir şey bende yaptırabilirim algısı oluşuyor. İşte bunun için ünlülerin saç ekiminden önce ve sonra halleriyle beraber tüm detaylarını sizlere aktarıyoruz.

 

Türk ve Yabancı Erkek Ünlülerin Saç Ekimleri

 

1.Cenk Tosun

Beşiktaş’ın eski Everton’un yeni oyuncusu Cenk Tosun saçları çok açılmaya başlayınca saçlarına ekim yaptırdı. Ünlü oyuncu Arena med kliniğinde bu işlemi yaptırdı. Ünlü futbolcu saçlarında ayrıca topşk kullanarak daha dolgun görünüm sağlıyor.

İlginizi Çekebilir: Cenk Tosun’un Saç Ekimi Detayları 

 

2.Oğuzhan Koç

Şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç saçlarının ön tarafı biraz seyrekleştiği için bu noktalara sıklaştırma yaptırdı. Açıklığı az olduğu içinde çok güzel ve doğal bir görünüm sağladı. Çoğu kişi saçlarına ekim yaptırdığını anlayamıyor bile. Bu şekilde saçlarınıza çok hafif seyrelme var ise mükemmel sonuç alacaksınız.

 

 

3.Egemen Bağış

Geçmiş dönemlerde AKP milletvekili ve eski bakan Egemen Bağış saç nakil işlemi yaptırdı. Bu işlem sonucunda ortalama 10 yaş gençleşti. Çok fazla açıklığı olduğu için çok sık bir görünüm oluşmadı doğal olarak. Yalnız eskiye göre çok fark oluştu ve güzel bir görünüm sağladı.

 

 

4.Wayne Rooney

İngiliz futbolcu saçları seyrelince kel kalacam diye korkup saçlarına operasyon yaptırdı. İngiliz futbolcunun ekimi tüm dünyada yankı buldu. Başarılı bir operasyon olduğunu söyleyebiliriz. Görünümü çok değiştirmiş ve sık bir görünüm kazanmış. İngiltere’de Londra’da bir klinikte işlem yaptırdığı biliniyor.

 

5.Vj Bülent

Saç çizgisi arkaya giden Bülnt’in saç çizgisi öne çekildi ve önemli ölçüde sıklaşma sağlandı. Eski görünümüne göre iyi bir sonuç elde etti. Fue yöntemiyle yapılan işlemde hoş bir görünüm oluştu, tabiki eskiye oranla.

 

 

6.Turabi Çamkıran

Survivor yarışması ile adından söz ettiren Turabi Çamkıran saçlarının ön kısmından hafif seyrelme olmuştu bu noktaya sıklaştırma yaptırdı. Son derece sık ve iyi bir görünüm elde etti. Yalnız çok hafif bir seyrelme olduğu içinde çok sık görünüm kazandı. Saçıyla sakalıyla çok daha uyum içinde artık.

 

 

7.Gökhan Ünal Saç Ekimi

Trabzonspor, Kayserispor ve Fenerbahçe gibi takımlarında forvet mevkisinde oyanayan golcü oyuncu saçların dökülmesinde şikayetçi idi. Bu duruma da çözüm olarak saç nakli işlemi yaptırdı. Seyrekliği fazla olduğu içinde normal bir görünüm elde etti. Hatta saç ekimi yaptırdı Gökhan Ünal artık topa kafayla vurmuyor dedikodusu bile çıkmıştı.

 

8.Tamer Karadağlı

Çocukla Duymasın dizisiyle gönüllere taht kuran oyuncu karizmatik bir duruşa sahip. Kır saçları ile de doğal görünümü vardı. Oyuncunun saçlarının orta kısmının biraz seyrelmesinden dolayı bu bölgeye ekim yaptırdı. Gayet sık olan saçlarının sadece o kısmında biraz açıklık vardı bu işlemle beraber iyi bir sonuç elde etti.

 

9.Acun Ilıcalı

Saçları en çok merak edilen kişilerin başında geliyor. Şeyma Subaşı ile evliliği ile son dönemde çok konuşulan ünlü isim Acun Ilıcalı, bir dönem saçlarına saç ekimi yaptırdı. Şimdilerde hem de topik kullanmaktadır. Bu şekilde saçları sık ve gür görünmektedir. Ayrıca saçlarını da boyamaktadır.

 

 

10.Oktay Kaynarca

Kurtlar vadisi dizisi ile tanınan ve daha sonra oynadığı dizilerle hayran kitlesi artan bir isim. Onu şakak kısımları hep açık olarak tanıyoruz. Seyrelen saçlarının ön kısmına sıklaştırma yaptı ama yine şakak kısımlarının doğal görünümünü bozmadı.

 

 

11.Uğur Arslan

 

En çok değişen isimlerin başında da sunucu Uğur Arslan geliyor. İlk ekranlarda onu Kanal 7 programında gördük. O zaman hem gözlüklü hemde seyrelmiş saçlar vardı ve yaşlıca bir görünümü vardı. Daha sonra lazerle göz çizdirme operasyonu yaptırdı ve ardında saç ekimi bu ikisi ile beraber bambaşka bir görünüm kazandı. Şuan çok genç görünüyor ve saçları da harika. Saç nakli işleminin çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

12.Ahmet Saraçoğlu

Yaprak Dökümü dizisi ile onu tanıdık. Kanal D ekranlarına her hafta gelen dizi ile herkesin gönlüne taht kurdu. Şimdiler de çeşitli projelerde yer almaktadır. Özellikle ön bölgelerde açılan saçlarına ciddi bir greft ile ekim yaptırdı. Sonucun eskiye oranla çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

13.Silvio Berlusconi

İtalya’nın eski başbakanı ve adı birçok güzelle anılan ismi. Çapkınlığı ile bilinen devlet adımı, yaşla beraber dökülen saçlarını fue yöntemi ile sıklaştırdı. Son derece doğal bir görünüm kazandı ayrıca saçlarını da boyatarak her daim genç görünüyor.

 

14.Mustafa Ceceli

Hacca giderek hacı olan şarkıcı eski eşinin İntizarla olan ilişkisi ile çok ön plana çıktı. Seyrelen saçlarına bir dönem ekim yaptırdı ama şimdilerde ise çok sık bir görünüm için saç protezi kullanıyor.

Mustafa Ceceli’nin Saç Ekimi Detayları

 

 

15.Yalın

Yalın’ın sık saçları ile biliriz sadece saçlarında sıklık sağlamak için ekim yaptıran ünlülerden. Herhangi bir açılma yoktu ama daha sık bir görünüm için şakak ve ön bölgelere sıklaştırma yaptırdı. Şuan da ise gayet iyi bir görünümü var.

 

16.Emre Karayel Saç Ekimi

Çarkıfeleğin yeni yüzü Emre Karayel. Mehmet Ali Erbil’den sonra Çarkıfeleği sunuyor. Şakak bölgelerinde seyrelen saçlarına 3000 greftlik bir saç nakli yaptırdı. Dar bölgeye yapılan bu ekim sonucu gayet başarılı.

 

 

17.Tardu Flordun

Çeşitli dizilerde karşımıza çıkan oyuncu görünümü için fedakarlık yaptı ve saçları için operasyon yaptırdı. Ön bölgede yapılan bu işlemin başarılı olduğunun altını çizelim. Öncesi ve sonrasınd aoluşan görünüm değişikliği bariz.

 

 

18.Öner Erkan

Bir çok dizide onu espirili kişiliği ile tanırız. Öner Erkan’ın saç dökülmesi ciddi noktalara ulaşınca çareyi son dönemin yöntemi saç ekimine başvurdu. Önceki görünümüne göre çok değiştiğini herkes fark etti ve başarılı buldu.

 

 

19.Murat Boz

Genç kızların sevgilisi Murat Boz da görünümüne önem veren isimlerin başında gelmektedir. Tepe kısmında seyrelen bölgeye sıklaştırma yaptırdı ve bütün bir görünüme kavuştu.

 

 

20.Fikret Kuşkan

Karizmatik oyuncu Fikret Kuşkan da bu operasyonu yaptıran ünlülerden biri. Görünümünü çok değiştirdiğinin altını çizelim.

 

 

21.Ali Aksöz

Medcezir dizisinde ve birçok reklamda boy gösteren isimlerin başında geliyor. Saçlarının ön bölgesinde seyrelme sonucu o da bu işlemi yaptıranlardan biri. Görünümün iyi ve doğal olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

22.Tayanç Ayaydın

Bir oyuncu daha bu nakil işlemini gerçekleştirenlerden. Oyuncular genel olarak görünümlerine dikkat ediyor. Bunun içinde saçlarının güzel bir şekilde durmasını istiyorlar. Sonucun gayet olumlu olduğunu ifade edebiliriz. Yalnız saç açıklığının az olduğunu belirtelim. Sizlerde dizi oyuncusundan ilham alıp deneyebilirsiniz.

 

 

23.Hakan Yılmaz

Hakan Yılmaz’ı dizilerde güldüren karakterlerde oynaması ile tanıyoruz. Seyrelen saçların ense bölgesinden nakil yaptırdı. Ayrıca daha sık bir görünüm içinde topik kullanıyor.

 

 

24.Al Pacino

Ünlü oyuncu Al Pacino’nun biraz yaşlılık sebebiyle saçları döküldü, bu duruma hemen hızlıca önlem aldı ve ekim yaptırdı.

 

 

25.Rıza Kocaoğlu

Oyuncu Rıza Kocaoğlu’da özellikle açılan şakak bölgesine ense bölgesinden alınan saç köklerini naklettirdi. Bu işlem sonucunda genç ve enerjik bir görünüme kavuştu.

 

 

26.John Travolta

Yabancı oyunculardan olan John Travolta’nın saçlarının üst kısmı kelleşmişti bu duruma karşı saçlarına ekim yaptırdı.

 

 

27.Arda Kural

Arda Kural da saçlarını Arena med saç kliniğine yaptırdı. Oyuncu özellikle ön bölgesini daha ileri taşıyarak saçlarında sıklık sağladı.

 

 

28.Gökhan Özen

Yakışıklı popçu açılan saçları için hızlıca önlem aldı ve sıklaştırdı. Bu görünümü ile de birçok bayan hayran kitlesine sahip.

 

 

29.Jude Law

Karizmatik ve yabancı oyuncu şakak bölgesinden açılan saçları için ektirme yaptırdı. Saçları çok daha dolgun bir görünüm kazandı. Oyuncunun yeni görünümünü beğendiniz mi?

 

 

30.Tom Hanks

Unutulmaz oyunculardan Tom Hanks yaşla beraber dökülen saçları için iyileştirme yaptı ve yeni görünümü bu şekilde oldu.

 

Mustafa Sandal Saç Ekimi Hakkında Merak Ettikleriniz

Bir cevap yazın