Mahmut Tuncer Saç Ekimi ve Saç Ekim Merkezi

Bugün bir ünlünün saç ekimi hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Ünlü türkücü, sunucu, oyuncu Mahmut Tuncer’i tanımayan yoktur. Kendine has tarzı ve esprili kişiliği ile bilinir. Urfalı olmasından dolayı da çok hoş bir aksanı var. Saçlarından muzdarip olan ünlü türkücü daha sık bir görünüm için saç nakli yaptırmaya karar verdi. işte bizde bugün Mahmut Tuncer saç ekimi hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Özellikle ön bölgelerde saçlarının seyrelmesi ile beraber çözüm arayışlarına giren ünlü, birkaç doktorla görüşerek bu operasyon için son kararını verdi ve bu işlemi yaptırdı. Yıllardır ekranlarda olan Urfalı türkücü yaşla beraber seyrelmeler ortaya çıkınca bu görünümünde rahatsız olarak bu işlemi yaptırdığını ifade etti. Şimdi de gelin diğer detaylara hep beraber bakalım.

 

 

 

Mahmut Tuncer Bu İşlemi Hangi Saç Ekim Merkezinde Yaptırdı?

 

Bu işlemi yaptıracak olanlar ünlüleri model alırlar ve onların sonuçlarına göre yaptırıp yaptırmamaya karar verirler. Mahmut Tuncer bu işlemi yaptırırken kameralar çekimde ve esprileri patlatıyordu. Bu da bu operasyon ne kadar konforlu ve rahat olduğunun göstergesidir. Bu operasyonu İstanbul’da Esteworld ilk ve tek saç ekim hastahanesinde yaptırdı. Doktoru da Servet Terziler idi. Yaptırdığı yer ise Etilerde bulunmaktadır. Son derece titiz bir şekilde gerçekleştirilen işlem ortalama olarak 5-6 saat kadar sürdü. Bu işlemde özellikle seyrelen ön ve tepe bölgelere ekimler yapıldı.

Esteworld adresi: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:7 Üsküdar / İstanbul

Esteworld telefonu: 0542 7385930 – 02124745454

 

 

 

Kaç Greflik Ekim Yapıldı?

 

Tepe(verteks) ve ön bölgelerde seyrelmeler için donör alanından ortalama 2500 greflik saç alındı. Bunlar seyrelmelerin olduğu iki bölgeye yerleştirilerek sıklaştırma sağlandı. Şarkıcının ekimini sıklaştırma ekimi olarak tabir edebiliriz. Çünkü geniş bir açıklık kafa yapısında yoktu,sadece belirli noktalarla açılmalar mevcuttu. Bu işlem sonucunda daha yoğun bir görünüm oluştuğunu da ifade edelim.

 

 

 

Saç Ekiminden Başka Saçlarında Ünlü Şarkıcının Ne Var?

 

Bu soruyu soran çok fazla kişi var netliğe kavuşturalım. Bir dönem sık görünüm için topik kullandığını Mahmut Tuncer kendisi söyledi. Bu saç naklinden sonra ise topik kullanmıyor buna gerek de duymuyor. Saçlarını boyadığını ifade edelim. Boyasının da dolgunlaştırıcı tarzda olduğunun altını çizelim. Yani kullandığı saç boyası saçlarını daha sık gösteriyor. Ayrıca kullandığı saç boyası organik içeriklidir. Bu şekilde genç ve dinamik görünüyor. Ayrıca saç ekim işlemi ile de yeni bir imaj çiziyor.  Wayne Rooney Saç Ekimi ve Detayları

 

 

 

Doğallığın ve Sıklığın Değerlendirmesi

 

Yaşa göre sıklığının oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Çok fazla sıklıkta yaşla beraber doğal görünümü bozuyor. Ünlü şarkıcıda ki sıklık son derece kıvamında olmuş diyebiliriz. Doğallığın da üst düzeyde olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Yapay bir durum söz konusu değil, birçok kişiye göre çok güzel bir naturellik var. Ayrıca Mahmut Tuncer’in saç yapısı bu işlem için son derece elverişli idi. Kişini saç yapısı ve donör alanı başarıyı etkileyen önemli detaylardır. Sonuçların herkeste farklı olması son derece normaldir. Çünkü herkesteki saç yapısı,saç teli kalınlığı ve donör kalitesi aynı değildir.

İlginizi Çekebilir: Kenan İmirzalıoğlu Saç Ekimi Yaptırdı Mı?

 

 

 

Öncesi Sonrası Fotoğrafları

 

Özellikle bu işlemi yaptıracaklar ne kadar değişim olduğunu belirgin bir şekilde görmek istiyorlar. Bunun içinde size örnekler sunalım. Bu örneklerde değişimin olduğu göreceksiniz. Ortalama 10 yaş daha genç gözükme sağladığının da altını çizelim. Fotoğraflar için aşağıdaki galerimize tıklayın.

 

Bir cevap yazın