Wayne Rooney Saç Ekimi Hakkında Tüm Bilinmesi Gerekenler

Merhabalar diyerek size bugün ünlü futbolcunun saç ekimi hakkında bilgileri paylaşacağız. İngiliz futbolcu Rooney saç ekimi yaptırarak görünümünü değiştirdi. Wayne Rooney İngiliz futbolcu 25 yaşında kel kalacaktım diyerek saç nakli işlemi yaptırdı. Wayne Rooney saç ekimi birçok kişiye de ilham kaynağı oldu. Böyle popüler bir kişinin bu operasyonu yaptırması çekinceleri olanların çekincelerini gidermek için iyi bir örnek olacaktır. Yıldız oyuncunun tüm detaylarını başlıklar halinde aşağıda anlattık. Bunlar size yön verecek ve bu işlemi düşünenlere ışık olacaktır. Şimdi de diğer ayrıntılara bakalım.

 

 

 

Wayne Rooney Hangi Saç Kliniğinde Bu İşlemi Yaptırdı?

 

28 yaşında olan artık saç görünümünden rahatsız olan forvet oyuncusu 2011 yılında bu işlemi yaptırdı. İngiltere’nin başkenti Londra’daki Harley Street saç ekim merkezinde bu işlemi yaptırdı. Ortalama 9 saat içinde bu işlem tamamlandı. Saç ekimi için 7500 pound ödedi. Öz güveni son derece yüksek olan oyuncu bu operasyonu gizleme gereği de duymadı. Hatta sosyal paylaşım hesabından iyi ki yaptırdım sonuçtan memnunum ifadelerini de kullandı. Özellikle ön bölgelerdeki seyrelmeler üzerine işlem yapılmıştı. Oyuncunun donör alanına baktığımız da iyi derecede olduğunu gördük. Donör alanının gür olması da sonucun iyi olmasını sağlamış. Bu işlemi yaptırdıktan sonra birkaç gün şişlik olduğunun altını da çizen ünlü forvet, saç ekimi yaptıracaklara çekinmeden yaptırabilir diye de mesaj gönderdi.

 

 

 

Ünlü Yıldız Ne Zaman Bu İşlemi Yaptırdı ve Kaç Greft Ekim Yaptırdı?

 

2011 yılında bu saç nakil işlemini gerçekleştirdi. Yalnız ünlü forvet iki işlem yaptırdı. Yani ikinci işlemde ise bir miktar saç ekim işlemi daha yaptırdı. Kaç greft yapıldığı ise net bir şekilde açıklanmadı ama biz görünüme göre sizlere ortalama rakam söyleyelim. İlk işlemde 2500 civarı greft ekildi, daha sonra ise ortalama 1000 greft ekleme yapıldı. Toplamda 3500 greftlik bir işlem yapıldığı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir: Arda Kural Saç Ekimi Hakkında Her Şey

 

 

 

Rooney Saçlarında Topikte Kullanıyor Mu?

 

Bu konu çok soruluyor. Bilindiği üzere Cenk Tosun saç ekimi yaptırdı bunun yanında daha gür bir görünüm oluşması için topikte kullanıyor. Rooney de saçlarında topik kullanıyor. Bunu çok çeşitli defa gördük. Saçlarında eskiye göre sıklık sağlasa da daha yoğun bir görünüm için az da olsa kullanıyor. Yalnız İngiliz oyuncunun kullandığı sprey tarzında ve saçlarına hafif şekilde uygulanıyor. Bu detayı ifade edelim ki yanlış anlaşılmasın. Siz de saç ektirip topikle yoğun bir görünüm verebilirsiniz. Kenan İmirzalıoğlu Saç Ekimi Yaptırdı Mı?

 

 

 

Ünlü Oyuncunun Saç Ekiminin Değerledirmesi

 

Özet bir şekilde değerlendirelim. Değerlendirme özneldir, yani düşünceler kişiden kişiye değişebilir. Bize göre iyi olan size göre olmamış da olabilir. Oyuncunun saçlarına titiz bir çalışma yapıldığı belli oluyor. Doğallık ön planda tutulmuş ve ortaya doğal bir görünüm de çıkmış. Sıklık konusunda biraz eksikler görünüyor bu da birazcık kişinin saç yapısı ile de alakalıdır. Güzel para harcanıp iyi sonucunun çıkması içinde yoğun emek verilmiş. Özellikle ön bölgelere ekim yapılmış. Genel itibari ile olumlu bir işlem olduğunu vurgulayalım.

 

 

 

Öncesi Sonrası Fotoğrafları

 

Birçok kişi aradaki farkı net bir şekilde anlamak için öncesi ile sonrası kıyaslamak ister. Bizlerde önce fotoğraflarda ve aşağıdaki fotoğraflarda bunu sizlere göstermek istedik. Bakış açısına göre kişiden kişiye farklı yorum yapılmaktadır. Yalnız birçok kişiye göre Rooney’in eskiye göre gençleştiği ve saç yoğunluğunun da önemli ölçüde arttığı ifade edilmiştir. Bu konu hakkında bizlere aşağıdaki yorum kısmından sorularınızı ulaştırabilirsiniz. Sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın