Nejat İşler Saç Ekimi Hakkında Tüm Ayrıntılar

Ünlülerin saçlarının mercek altına almaya devam ediyoruz. Bugünkü konumuz ünlü oyuncu Nejat İşler hakkında olacaktır. Nejat İşler saç ekimi hakkında size önemli bilgiler vereceğiz. Öğrenmek istediğiniz detayları paylaştıktan sonra ünlü oyuncu size ilham kaynağı olacaktır. Nejat İşler saç ektirdi çünkü son zamanlarda özellikle seyrelen ön bölgeleri net bir şekilde belli oluyordu. Bundan dolayı da çok net bir şekilde saç derisi belli oluyordu. Sürekli alkol bağımlılığı ile gündeme gelen oyuncu bu sefer saçları ile ön plana çıktı. Özellikle erkek hayranları onun saçları hakkında bilgiler edinerek, saç ekim işlemine daha fazla ikna olmak istiyorlar. Şimdi de diğer detayları paylaşalım.

 

 

Nejat İşler Hangi Saç Ekim Kliniğinde Bu İşlemi Yaptırdı?

 

Birçok kişi nereye saç ektireyim derken ünlü isimlerin tercih ettiği yerlerin çok iyi olduğunu düşünerek bunları öğrenmek istiyorlar. Bunun içinde en doğru bilgileri sizlerle paylaşarak daha doğru kararlar vermenizi sağlamaya çalışıyoruz. Bu ünlü ismin nerede saç ektirdiği gizleniyor. Tam olarak net bir yer öğrenemedik ama İstanbul’da lüks semtlerden birinde bu işlemi yaptırmış. Bu bilgiye kesin olarak ulaşınca isim vereceğiz. Bu konuda bizi takip edebilirsiniz.

 

 

Ünlü Oyuncu Kaç Greftlik Bir Ekim Yaptırdı?

 

Birçok kişi beğendi bu ünlü oyuncunun saç naklini. Gerçekten doğal ve hoş görünüyor. Ne kadar bir greftle bu görünüme kavuştur derseniz 3000 greft cevabını verebiliriz.  3000 greft seyrelen yerlere özellikle ön kısımlara nakledilmiş. Ünlü oyuncunun daha önceki saçlarına baktığınızda göreceksiniz bizim 1 ve 2 numara diye tabir ettiğimiz saçların ön kısmında açıklık vardı. Bu kısımlar iyice doldurularak güzel bir sonuç elde edilmiş. Tabiki bunda oyuncu saç yapısının etkisi büyük.

 

 

Toppik(Saç Tozu) Kullanıyor Mu?

 

Ekim yapıldı ama sıklık beklentiniz biraz daha yüksek ise bunun saç tozu kullanarak daha dolgun bir görünüme kavuşabilirsiniz. Nejat işler’in zaman zaman daha dolgun görünüm için kullandığını gözlemledik ama genel oalrak toppik kullanmıyor. Çekimler de felan daha net görünümler için tercih ediyor. yapılan saç nakli işleminin sıklığı da tatmin edici düzeyde diyebiliriz.

 

 

Yapılan Operasyonun Değerlendirmesi

 

Ünlü oyuncunun uzman bir gözle saçlarını inceleyecek olursak ön bölgeler haricinde geniş bir açıklığı yoktu. Bu da çok önemli bir avantajdı. Bu avantajdan dolayı da ortaya çok iyi bir görünüm çıktı. Nejat İşler’in saç yapısını gören birçok kişide çok beğeniyor ve çok doğal olduğunu vurguluyor. Bunda en önemli etkenlerin başında kişinin kendisinin saç yapısı geliyor. İşte bu noktada ünlü yıldızın saçlarının bu operasyon için çok uygun olduğunu ve en ideal hastalardan biri olduğunu söyleyelim. Şakak kısımların doğallığı bozulmadan o bölgelere ekim yapılmamış. Yapılan işlem neticesinde de sıklık çok güzel sağlanmış. Görünüm çok değişmiş ve son derecede hoş bir sonuç çıkmış.

İlginizi Çekebilir: Oğuzhan Koç Saç Ekimi Mi Yaptırdı ?

 

Bir cevap yazın