Suat Kaya Saç Ekimi Mi Yaptırdı, Yoksa Protez Saç Mı Kullanıyor?

Merhabalar diyerek ünlülerin saçlarını incelemeye devam ediyoruz. Bugün konumuz Galatasaray’ın eski orta saha oyuncusu Suat Kaya saç ekimi hakkında olacaktır. Galatasaray’da Suat,Okan,Emre üçlüsünü üç bücürler denirdi. Bu üç oyuncunun başarılı performansından dolayı bu şekilde yakıştırma yapılmıştı. Suat Kaya saç ve işlemleri birçok kişi tarafından çok konuşuluyor ve merak duyuluyor. Şuan kariyerine teknik direktör olarak devam eden eski futbolcu, birçok takımı çalıştırdı. Hatırlayın birçok kişi vardır, Galatasaray’da forma giydiği dönemde UEFA kupası ve Süper kupayı kazanan takımda yer almıştı. Kısa bilgilerin ardından 50 yaşında eski oyuncu,yeni teknik adam bilgiler paylaşalım.

 

 

 

Suat Kaya Saç Ektirdi Mi?

 

Suat Kaya’yı herkes kel hali hatırlar, yani futbolcu olduğu dönmelerde hep böyle idi. Erken yaşlarda dökülen saçları imajını etkilemişti. İlk çözüm olarak da bunda 13 yıl saç ekim operasyonu yaptırmıştı. Bu operasyonla saçları daha gür olmuş ama tam anlamıyla sık bir görünüm sağlamamıştı. Yıldız oyuncu bu yenilenmiş imajını birkaç yıl kullandı. Daha sonra ise sık görünüm probleminden dolayı da protez saça geçmeye karar verdi. Sık görünüm isteyenler için saç nakli açıklık fazla ise yeterli olmamaktadır.

 

 

 

Suat Kaya Saç Ekim İşlemini Hangi Merkezde Yaptırdı?

 

Ortalama 13 yıl önce yapılan bu işlem İstanbul’da bir saç kliniğinde yapıldı. Yalnız biraz gizli olmasından dolayı da adını gün yüzüne çıkmadı. Yapanlar ve yaptıranlar bu konuda biraz ketum davranarak isim söylemedi. Bazı isimler söylense de bunlar tahminden ibarettir. Bu konuda size en doğru bilgileri vererek yönlendiriyoruz. Ayrıntıları da net ve doğru ifade ederek saçlarınıza uygulanmadan önce doğru kararlar vermenizi istiyoruz.

 

 

 

Şuanda Suat Kaya Saç Protezi Mi Kullanıyor?

 

Başarılı futbolcu saç ekim işleminden yeterli sıklığı elde edemeyince daha net bir görünüm için saç protezi kullanmaya başladı. Uzun yıllardır da kaliteli protezler kullanmaktadır. Yoğun ve çok sık saçları ile de ilgi odağı olmaktadır zaman zaman. Bu yapay saçları eski görünümüne göre dizayn ettirip daha doğal bir görünüm kazanmak istemiştir. Yalnız zaman zaman sıklığı konusunda saçları eleştirilmektedir. Bununla ilgili birçok caps de yapılmıştır. müthiş bir sıklık istiyorsanız siz de bu kendi saçlarınızdan yapılan protezleri kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tanju Çolak ve Saç Ekimi

 

 

 

Öncesi Sonrası Görünümü

 

Aşağıda bu konu ile ilgili örneklere yer verdik. Saç ekimi ile örnek pek yok. Çünkü oyuncu bu şekilde bir görünümle çok sık ekran karşısında bulunmadı. Birçok konuda sorularınızı,düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Yeni konularla birlikte olmak dileğiyle.

İlginizi Çekebilir: Wayne Rooney Saç Ekimi ve Detayları

 

 

 

 

 

 

Videosunu da İzleyebilirsiniz!

 

Bir cevap yazın