Oğuzhan Koç Saç Mı Ektirdi,Yoksa Protez Saç Mı Kullanıyor?

Ünlü isimlerin saçlarını merak ediyoruz. onların yaptığı değişiklikler bize ilham olabiliyor. Bugünkü saçlarını mercek altına alacağımız ünlü isim ise Oğuzhan koç olacak. Oğuzhan Koç saç ektirdi mi diye soran birçok kişi var. Bir zamanlar seyrek saçları yoğunluk kazanıp gürleşince onu takip edenler hep bu soruyu sormaya başladı. İşte bugün bu merakınızı giderecek şekilde en doğru bilgileri vereceğiz. Oğuzhan Koç’un sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile ilişkisi uzun süredir güzel bir şekilde devam etmektedir. Bu ilişki sürekli gündem de olsa oyuncu bugünlerde daha çok saçları ile konu olmaktadır. Sözleri daha fazla uzatmadan saçları hakkında detaylara geçelim.

 

 

 

Ünlü Oyuncu ve Şarkıcı Saç Ekimi Yaptırdı Mı?

 

Oyuncu saçlarında dökülmeler meydana gelince ilk önce saçlarına saç ekim işlemi yaptırdı. Belli bir dönem sık bir görünüm sağlasa da zamanla dökülmeler devam edince sıklık görünümü genç ve yakışıklı şarkıcıyı memnun etmedi. Bunun üzerine de saçlarına protez saç yaptırdı. Yani Oğuzhan Koç saç ekimi de yaptırdı ama şuan protez saç kullanmaktadır. Bu kadar yoğun görünümünün sebebi ise bu doğal sık saç stilidir.

 

 

 

Oğuzhan Koç Saç Ekimini Nerede Yaptırdı?

 

İlk önce saç ekimi işlemini yaptırdığını söyledik. Bunu nerede yaptırdı diye soran birçok hayranı mevcut. Bu operasyonu çok gizli yaptırdığı için merkezin adı tam açıklanmadı ama İstanbul’da lüks bir klinikte yaptırdığı biliniyor. Ortalama 3000 greft bir ekim yapıldı ama zamanla bu görünümü sıklık için yetersiz buldu ve protez saça geçiş yaptı. Şuan ki görünümünün gayet diri ve kendine yakıştığını söylemeden de geçmeyelim.

İlginizi Çekebilir: Mahmut Tuncer Saç Ekimi ve Saç Ekim Merkezi

 

 

 

Oğuzhan Koç Saç Ekiminden Sonra Protez Saç Mı Kullanmaya Başladı?

 

Yakışıklı ve esprili oyuncu şarkıcı saçları döküldükten sonra saç nakli yaptırdı. Bu görünümü bir süre kullandı sıklığı yeterli olmayınca da protez saç kullanmaya başladı. Şu sıralar onu bu görünümle görüyoruz. Saçlarının ön çizgisindeki yoğunluk bundan kaynaklıyor. Bunu nereden anlıyoruz saç naklinde bu kadar yoğun görünüm olmaz. Bilgiler kesindir ve en doğru bilgilerdir. Bu konuda yanlış bilgi verenlere de itibar etmeyin. Yüz yapısına, alnına, tarzına çok iyi uyum sağladığını söyleyebiliriz. Ayrıca çok da doğal olmuş. Kaliteli bir yapay saç olduğu içinde gerçeği ile ayırt etmek çok zor olmaktadır.

 

 

 

Toppikte Kullandı Mı?

 

Saç protezi kullanmadan önce yoğun görünüm için toppikte kullandı. Bu markanın ismi olsa da biz ona saç tozu diyoruz. Oğuzhan Koç’un biraz saçları ile problemli olduğunu söyleyebiliriz.Çünkü birden fazla işlemi kısa sürede uyguladı. Bu genç yaşında bu sorunları yaşadığı için görünümü için ekstra çareler aradı ve bunu birkaç saç işleminde buldu. İşte en doğru ve detaylı bilgiler bunlar. Artık ilham almak ve gerekenleri sizlere bırakıyoruz. bu konuda yorumlarını bekliyoruz iyi günler.

 

 

 

 

 

 

 

Saç Ekimi Yaptırdım Ekilen Saçlar Dökülür Mü,Yoksa Kalıcı Mıdır?

Bir cevap yazın