Turabi Saç Ekimi Hakkında Merak Ettiğiniz Ayrıntılar

Birçok kişinin Survivor yarışması ile tanıdığı Turabi ön adlı Turabi Çamkıran kazandığı iki şampiyonlukla başarısından söz ettirdi. Bu başarısından sonra dizilerde rol almaya başladı. Onu Kertenkele dizisinde rol alırken gördük. Bu dizide genel olarak herkesin dikkatini Turabi’nin saçları çekti. Bunun üzerine detaylı araştırıldığında Turabi saç ekimi yaptırmıştı. Bunu Beyaz Show’a konuk olduğunda daha iyi anladık. Çünkü net bir şekilde saçlarında sıklık oluşmuştu. Survivor başarılı yarışmacısının saçlarında çok fazla sorun yoktu sadece ön bölgelerde biraz seyreklik vardı. O da bu ön bölgeye sıklaştırma yapıp imaj tazeledi. Saçlarındaki açıklık alanın az olması ile çok başarılı sonuç aldığını söyleyebiliriz. Özellikle oyunculuk dönemine denk gelmesi de Turabi’nin ekranlarda daha fazla görüleceği yorumları yapıldı. Şimdi de bu konu ile ilgili tüm ayrıntılara bakalım.

 

 

 

Turabi Ne Zaman Saç Ektirdi?

 

2017 yılında yarışmadan sonra bu işlemi yaptıran ünlülerden birisidir. Kendini daha mutlu hissetmek için bu operasyonu yaptırdığını söylemiştir. Eskiye nazaran çok daha gür saçları da dikkat çekiyor. Şakak ve ön bölgesinin ciddi derecede kapandığı da gözlerden kaçmıyor. Son derece doğal ve sık bir görünüm oluşmuş. Ünlü yarışmacının seyrek bölgesi çok dar olduğu için çok başarılı sonuç vermiştir. Kural basit az seyreklik alanı ve iyi donör bölgesi en iyi sonucu ortaya çıkarıyor.

 

 

 

Turabi Hangi Saç Ekim Kliniğinde Saç Nakli İşlemini Yaptırdı?

 

Turabi nerede saç ekimi yaptırdı diye çok soru geliyor, hemen açıklayalım. Birçok ünlü isme fue yöntemi ile saç ekimi yapan Serkan Aydın’a bu işlemi yaptırdı. Serkan Aydın Arenamed ismi ile İstanbul’da hizmet veriyor. Birçok ünlünün saçlarına dokunan kişi olarak tanınıyor.Bu arada Serkan Aydın 2015 yılında en iyi saç ekim uzmanı ve merkezi ünvanına layık görülmüştür. Bu merkezi numarasını ve yerini bilmiyorsanız hemen verelim.

Arenamed adresi:  İstanbul-Akasya Avm acıbadem

Arenamed telefon numarası: 0532 0687103/ 05340731135 (whats-up hattıdır)

 

 

 

Kaç Greft Ekimle Bu Görünüme Kavuştu?

 

Greft miktarı önemlidir. Greft bir saç telinde bulunda toplam kök sayısıdır. Her saç greftinde kök sayısı değişebilir bazen bir kök bazen iki bazende dört bile olabilir. Öncelikle Turabi Çamkıran’ın saçlarının sadece ön ve şakak bölgesine ekim yapıldığını hatırlatalım. Yani bu alanlar çok dar alanlardır. Kaldı ki sadece seyrelme varmış ve seyreklikler sıklaştırılarak yoğun bir görünüm elde edilmiş. Son derece başarılı bir nakil işlemi olduğunu belirtelim, tabi bundan ünlü yarışmacının saç yapısınında payı büyüktür. Ortalama 3700 greft saç ön ve şakak bölgesine nakil edilmiştir. Fue yöntemi ile bu işlem gerçekleştirilmiştir.

İlginizi Çekebilir: Saç Ekimi Yaptıran Ünlü İsimler Kimler?

Mustafa Ceceli ve Saç Ekimi

 

 

 

Öncesi Sonrası Fotoğrafları

 

Önceki saçlarında biraz şakak bölgesi boş ve seyrelmeler belli idi. Ayrıca saçlarını da hep öne doğru tarayarak bu seyrekliği gizlemeye çalışıyordu. Artık ön bölgenin sıklaşması ile beraber Survivor şampiyonun imaj sorunu kalmadı. Sonraki haliyle beraber daha genç ve dinamik bir yüz yapısına da kavuştuğunu ifade etmeliyiz. Galerimizde ki birçok fotoğrafına da bakarak nasıl değişim gösterdiğini gözlemleyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

Kapat