Tanju Çolak Saç Ekimi Hakkında Aradığınız Bilgiler

Bugün bir başka ünlünün daha saçlarını mercek altına alıyoruz. Bu ünlümüzün adı eskilerin gol kralı Tanju Çolak. Bir zamanlar çok iyi futbol oynayan ve hakkında açılan davalardan dolayı zor günler geçirse de şuan eski sorunlarından eser kalmadı. Türk futbolunun gelmiş geçmiş en ünlü golcüsü olması ve Avrupa altın ayakkabı ödüllerini alması onu her zaman popüler yapmaya yetti. Bugünlerde birçok kanalda futbol yorumculuğu yapan eski golcünün saçları dikkat çekiyor. Tanju Çolak saç ekimi mi yaptırdı diyen birçok hayranı bulunmaktadır. Bu sorunun cevabı Tanju Çolak saç ektirdi diyebiliriz. Bir dönemler seyrek saçlar için kellik ilacı satan ve reklamına yapan oyuncu kesin çözüm olarak saç naklini de yaptı. Hatta bir saç ekim merkezi de açtı. Özellikle saçlarının orta kısımlarında seyreklik olan oyuncu bu durumu uzun süre muhafaza etse de ısrarlara dayanamayarak görünümünü değiştirdi. Şimdi de onun neler yaptırdığının ayrıntılarına bakalım.

 

 

 

Tanju Çolak Hangi Doktora Ekim Yaptırdı?

 

Ön bölgeden dökülmeden daha çok ön bölgenin az gerisindeki kısımların da açılmalar olan ünlü futbolcu saç nakli için çok uygun bir hastadır. Bu uygunluk da yıllarca kararsız kalsa da artık bu işlemi yaptırmaya karar verdi. Estetistanbul Tıp merkezinde bu işlemi gerçekleştirdi. Normalde uzun yıllardır saçlarını korumak için Almanya’dan getirilen bir ürünü kullanıyordu. Bu ürünü sürekli kullanması ve ekonomik maliyeti açısından da kalıcı ve her zaman kullanacağı saçlara geçiş yaptı. Ünlü golcüye Fue yöntemi uygulandı. Eski seyrekliklerinden eser kalmadı artık daha açıksız bir görünümü var.

 

 

 

Ne Kadarlık Bir Ekim Yapıldı?

 

Saçlarında çok fazla kelliğin olmamasından dolayı daha az saç grefti ile kapatıcılık sağlandı. Tam net rakam açıklanmasa ortalama olarak 2500 greft bir ekim yapılmış ve sıklaştırma sağlanmış. Tanju Çolak’a yapılan işlem sıklaştırma işlemi de denmesi çok yerinde olacaktır. Sadece birazcık ince telli saç yapısına sahip olduğu için açıklık kalmasa da hacimli görünüm için saç yapısı biraz geride kalıyor. Tabi bu durumun genetik olduğunu da söyleyelim. Onun haricinde ise son derece yerinde ve hoş bir görünüm oluşturmuş. Ayrıca doğallıkta çok bariz belirgin. Bunun yanında ön saç çizgisinde sıkıntı olmaması naturelliği üst seviyeye çıkarıyor ve de saçlarına bakan hiç kimse bu işlemi yaptığını anlamıyor.

 

 

 

Ünlü Oyuncu Saç Simülasyonu(saç dövmesi) Yaptırdı Mı?

 

Bir dönem saç seyrekliğine çözüm ararken saç simülasyonu(saç dövmesi) yaptırdı. Bu işlem saç derisine uygulanıyor ve de kapatıcılık sağlıyor. Hafif açıklıklarda müthiş görünüm elde ediyor. Kapatıcılık özelliği biraz saç tozuna benziyor ama bir defa yapılması yetiyor ve uzun yıllar kullanılıyor. Yani saç tozu gibi her gün dökmenize gerek yok. Saç simülasyonunu iyi araştırarak size uygun olup olmadığı konusunda geniş araştırma yapmanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir: Saç Ektiren Ünlüler Kimler?

 

 

 

Saç Nakil İşleminin Değerlendirilmesi

 

Çok fazla seyreklik olmadığı için süper bir görünüm ortaya çıkmış. Yaşına ve yapısına uygun olmuş. Sadece saç kalitesinin arttırılması gerek bunu da biotin gibi ek takviyelerle arttırılabilir. Bunun yanında tepe kısmında seyreklikler eskiye oranla çok fazla kapanmış. Genel olarak doğal ve hoş bir görünüm sağlamış. Ayrıca genç bir görünüme de kavuşmuş.

İlginizi Çekebilir: Şevket Çoruh Saç Ekimi

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın