Ertem Şener Saç Ekimi ve Saç Ekim Merkezi

Kocaman selamlar bugün Ertem Şener saç ekimi hakkında bilgiler vereceğiz. Ertem Şener saç stili birçok kişi tarafından sorulmaya başlandı bizde bu duruma açıklık getirelim dedik. Spor spikeri ve sunuculuk işi yapan Şener yıllardır ekranlarda boy gösteriyor. TGRT’de ve Star Tv’de yıllarca futbol programı yapan sunucu şimdilerde Beyaz Tv’de işine devam etmektedir. 2012 yılından beri Beyaz Tv’de Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarını yapıyor ve moderatörlüğünü üstleniyor. Sürekli ekranlarda olan sunucunun saçların giderek seyrekleştiğine hep beraber şahit olduk. Bir süre toppik kullanarak ekranlara çıksa da bu duruma kalıcı çözüm olarak Ertem Şener saç ektirdi. Ekranlarda onu kısa saç ile görünce dikkatimizi çekti ve saçlarına ekim yaptırdığını anladık. Saçları uzayınca çok güzel bir sonucun olduğu görüldü.

Ertem Şener Ne Zaman Saç Ektirdi?

 

Saçlarındaki durumu kıyaslamak için zaman soran oluyor. Ertem Şener Temmuz 2018 ‘de saç nakli işlemini yaptırdı. Yukarıdaki fotoğraf ekim yapıldıktan sonraki ikinci aydaki uzama halidir. Daha önce ünlü spiker saçlarındaki sıklığı toppikle sağlıyordu ama ekimden sonra artık sıklığı sağladı ve toppik kullanmayı bıraktı.

 

Ertem Şener Saç Ekiminden Önce Toppik Kullanıyor Muydu?

 

Sürekli olarak ekran karşısında olduğu için düzgün görünmek zorundaydı bundan dolayı da saç makyajı olarak toppik kullanarak yoğunluk sağlıyordu. Toppiği uzun zaman kullansa da saç ekimine ikna olarak bu işlemi yaptırdı. Şuan bu işlemden çok memnun olduğunu söylüyor ve herkese de tavsiye ediyor. Toppik kullanmak zor ve zahmetli olduğunun altını çizelim.

 

Ertem Şener Saç Ekimi Nerede Yaptırdı?

 

Ünlü spor spikeri bu operasyonu İstanbul Hair Line Saç Ekim Merkezinde yaptırmıştır. İstanbul-Şişli’de yer alan bir saç ekim merkezidir. Başarılı saç ekimleri var ve bu konuda oldukça profesyoneller. Saç ekimi konusunda 10 yıllık tecrübeleri var. Birçok operasyon sonuçlarında çok iyi sonuçlarda mevcuttur. Saç ekimi konusunda bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Adresi :  Mecidiyeköy, Büyükdere Cd. No 76 D:aire 1005 Kat 10, 34077 Şişli/İstanbul

Telefonu: 0552 933 34 45

Whatsapp: 0532 563 13 80

Mail adresi: info@istanbulhairline.com

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Ertem Şener Öncesi Sonrası

 

Önce sonrası fotoğraflar çok çok önemlidir çünkü değişimi direk gösterir. Ersin Şener’in saçlarının ön kısmındaki açılmalar net şekilde belli oluyor. Ön bölgeye ve orta bölgeye yoğun bir saç ekimi yapılarak çok gür bir görünüm ortaya çıkarılmış. Değişiklik direk olarak göze çarpıyor. Şuanda da ünlü spikerin saçlarının ne kadar gür olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca son derece doğal bir görünüme kavuştuğunu da söyleyebiliriz. Saçlarının şekil aldığını ve güzel bir şekilde taranabilir hale geldiğini söyleyebiliriz.

 

Ertem Şener Kaç Greft Saç Ekimi Yaptırdı?

 

Bu sık görünümü kaç greftle elde edildi bunu da açıklayalım. Tam net bir rakam açıklanmasa da bu sıklığı sağlamak için 3500 greft civarı saç ekilmiştir. Özellikle ön bölgelere bu greftler daha yoğun dağıtılmıştır. Ayrıca ön çizgi de çok doğal ve sık olduğunun altını çizelim. Saç greflerine de müthiş bir açı vererek süper bir görünüm oluşturduğunu da ekleyelim. Ayrıca saçların taranması ve güzel şekilde alması da ayrı bir ustalık olduğunu söyleyelim.

 

Ertem Şener Saç Protezi

 

Bunu çok fazla soran var ünlü spiker saç protezi kullanmıyor. Saç protezi de hiçbir zaman kullanmadı sadece toppik kullanarak sıklık sağladı. Toppikten sonra da saç ektirerek sık görünümü elde etti. Protez kullanmadığının altını çizelim.

 

Ertem Şener Saç Son Hali

 

Birçok fotoğrafta saçlarının son halini gördük. Öncesi ve son halinde ne kadar değişim olduğunu net şekilde gözlemlemiş olduk. Gerçekten önemli bir değişiklik meydana gelmiş. Son hali için aşağıya birkaç fotoğraf daha ekledik onlara da göz atabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Kapat