Ersin Korkut Saç Ekimi ve Saç Ekim Merkezi

Tüm herkese merhabalar. Bugün ünlü bir ismin saç ekimi hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Ersin Korkut saç ekimi yaptırdı. Ersin Korkut organik saç ekimi yaptırarak kellikten kurtuldu. Sempatik yıldızı Çok Güzel Hareketler ile tanıdık ve kısa sürede birçok dizi ve film de oynadı. En son Survivor’daki performansı da çok iyiydi ama sakatlık sonucu erken ayrıldı. Yılmaz Erdoğan’ın kuzeni olan Ersin son dönemde çok iyi bir oyuncu olma yolunda ilerliyor. Onu kel ve patates kafası ile tanımıştık ama artık yeni saçları ile beraber çok farklı görünüyor. Ersin Korkut saçları ile çok gençleşmiş ve eski görünümünden de çok farklı noktaya gelmiş. Survivor’da da yeni saçları ile beraber herkesin dikkatini çekti. Tepe bölgesinde hafif açıklık dışında kafasının her yerinde saç sıklığı baya iyi. Tepe bölgesine de ekim yapılmadı bu durumun ikinci operasyonla giderileceği de doktoru tarafından aktarıldı. Şimdi de ünlü oyuncunun saç ekimi işleminin detaylarına bakalım.

 

Ersin Korkut Saç Ekimini Nerede Yaptırdı?

 

En sık sorulan sorulan biri bu. Ersin Korkut saç ekimini Estetik İnternational’da Aziz Aksöz’e yaptırdı. Ünlü yıldızın saç ekim işlemini yapan kişi Aziz Aksöz‘dür. Merkezin adı da Estetik İnternational‘dır. Sempatik oyuncuya uygulanan işlem ise organik saç ekimidir. Organik saç ekimi kök ühcre nakli yapılarak saçların daha iyi çıkmasını ve daha iyi tutmasını sağlıyor. Bir nevi saç derisini daha verimli hale getiriyor. Ünlü yıldıza da bu şekilde işlem yapılarak çok iyi sonuç aldıklarını ifade ediyor Aziz Aksöz. İlk başlarda Ersin’in saç ekimini çim adam görünümünden dolayı istemediğini ama zamanla sonuçları görünce ikna olup bu işlemi yaptırdığını söyledi. Birçok kişide ünlü oyuncu gördükten sonra saç ekim işlemine sıcak baktığı ve Ersin’in saçları gibi olsun denildiğini ifade ediliyor.

Adresi: Büyükdere caddesi Mecidiyeköy, D:No:80 34394 Şişli

Telefonu: 0541 548 52 47

Konuyla Alakalı içerikler

 

Ersin Korkut Saç Ekimini Ne Zaman Yaptırdı?

 

Ünlü oyuncunun bu işleme karar vermesi hemen olmamış ama Aziz Aksöz’ün sonuçlarını gördükten sonra da hızlı bir evet demiş. Ersin Korkut Survivor’a gitmeden saç ekimi işlemini gerçekleştirmiş bu da 2019 yılının başları gibi olduğunu gösteriyor. Survivor’da da onu yeni imajıyla izledik ve eskiye göre kesinlikle daha iyi bir görünümü vardı. Saç nakli yaptırmak isteyenlerde ünlü oyuncudan ilham almasını tavsiye ederiz.

 

Ersin Korkut Saç Ekimi Reklamı

 

Saç ekimi yaptıran sempatik ve ünlü oyuncu bunla ilgili reklam filmi yaptı. Reklam filmi de gayet komik ve eğlenceli. Saç sorunu yaşayanlara bir an önce saç ekimini deneyin mesajı da veriliyor bu reklma filminde. Bu işlemin gayet sağlıklı ve iyi sonuç veren bir yöntemin altı da çiziliyor. İşte o reklam filmi:

 

Ersin Korkut Kaç Greft Saç Ektirdi?

 

Bu sıklık kaç greft ile sağlandı buna da bakalım. Tam rakam söylenmese de 4000 bin greft ile bu görünüm sağlandı. İlerleyen zamanda da tepe bölgesindeki seyrekliğin giderilerek tam görünüm oluşması için tepe bölgesine ekim yapılacak. Tepe bölgesine de 1500 greft ekilerek tam bir görünüm elde edilecek.

 

Ersin Korkut Saç Ekim Fiyatı

 

Bu işlemin fiyatını da soran çok kişi var. Estetik İnternational seans başı saç ekim ücreti alıyor. Yani kaç greft ekim yapıldığına bakılmaksızın 1 seans organik saç ekimi ücreti 13000 TL’dir. Normal saç ekimi ise 7000 TL’dir. Kişiden kişiye seanslar 1 ya da 2 olarak değişebiliyor. Açıklığınız az ise 1 seans da işleminiz bitecektir. Açıklığı fazla olanlara ise 2 seans gerekmektedir.

 

Ersin Korkut Saç Ekimi Öncesi Sonrası

 

En çok merak edilen nokta da Ersin Korkut saçsız hali ve Ersin korkut saç ekimi son hali olmaktadır. Birçok kişi öncesi sonrası değişimi görerek ne kadar büyük fark oluştuğunu görmek istiyor. Aşağıdaki resimlerle bunu gösterdik ne kadar fark olduğuna sizler karar verin.

Saç Ekimi Öncesi

Saç Ekim Sırasında

Saç Ekim Sonrası

 

Bir cevap yazın

Kapat