İbrahim Kendirci Saç Ektirdi!

Merhabalar ünlülerin saç ekimlerini incelemeye devam ediyoruz. Bugün İbrahim Kendirci saç ekimi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İbrahim Kendirci birçok dizi ve filmde rol aldı, yani oyunculuk yapıyor. Kendirciyi en çok Aslı Enver’le rol aldığı Kavak Yelleri dizisi ile tanıyoruz. Kavak Yelleri dizisinde yakışıklı oyuncunun saçlarının yavaş yavaş seyrelmeye ve güçsüzleşmeye başladığını fark etmişsinizdir. Zamanla bu seyrelme durumu oyuncuyu saçlarını sıklaştırmaya yönlendirdi. Şuan mevcut saçları ile kıyasladığınızda aradaki farkı net şekilde göreceksiniz. Başlığımızda da dikkat çekmesi için saç ekimi diye belirttik ama yakışıklı oyuncu saç protezi kullanıyor. Bu kadar gür durmasındaki sebep protez saçtan kaynaklanıyor. Gerçekten de yüz yapısına oturan güzel bir görünüm elde ettiğini de söyleyebiliriz. Saç ekimi ile bu kadar sıklığı yakalaması da mümkün değildi. Sıklık fazla olsun diyenler genellikle protez saç kullanmaktadır. Birçok ünlü de daha iyi bir görünüm için protez saçı kullanmaktadır.

 

İbrahim Kendirci Saç Ekimi Yaptırdı Mı?

 

Yukarıda da açıkladık yakışıklı oyuncu saç ekimi yaptırmadı. Dökülen saçlarına çözüm olarak protez saçı tercih etti. Kullandığı protez saç gayet kaliteli ve yüz yapısına çok uygun. Bundan dolayı da gayet genç ve iyi bir görünüme sahiptir. Eskiye nazaran da saçları oldukça sık görünmektedir. Saçlarındaki bu sık görünümü saç ekimi ile yakalaması mümkün değildi. Sizlerde oyuncudan esinlenebilirsiniz. Birçok oyuncu ve şarkıcı protez saç kullanıyor. Saç ekimi ile iyi sonuç alamayacaksınız bu alternatifi deneyebilirsiniz.

 

İbrahim Kendirci Protez Saç Mı Kullanıyor?

 

Bazıları saç ekimi mi yaptırdı dese de başarılı oyuncu protez kullanıyor. Bu sayede de saçları oldukça gür duruyor. Tabi ki de eski saçlarını hatırlayanlar saçlarının ne kadar seyrek ve renginin farklı olduğunu bilir. Eski ve yeni resimlerini de aşağıda bakıp inceleyebilirsiniz. Başarılı dizi oyuncusu sık bir saç görünümü için bu yöntemi tercih etti. Birkaç yıldır protez saçları ile her yerde onu görüyoruz. Instagram hesabında da bu şekilde fotoğrafları mevcut. Ünlülerin saç ekimleri ve saçları hakkında yeni konularla beraber olmaya devam edeceğiz.

Alakalı İçerikler

 

Bir cevap yazın

Kapat